Поліпропіленова мікрофібра «ARMO-FIBER». Weco
Поліпропіленова мікрофібра ARMO-FIBER
Топ продаж
Ціна:
90.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 0,3 кг, 0,6 кг, 0,9 кг
Витрата від 0,3 кг – сухі суміші, від 0,6 кг – стяжки, від 0,9 кг – бетон та підлоги
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 5 °С
первинна сировина
Довжина волокна: 12 мм
Колір волокна різного кольору
Опис та властивості

Поліпропіленові волокна (мікрофібра) «ARMO-FIBER» TM «WECO» («Армо-Файбер» TM «ВЕКО») використовують при виготовленні всіх видів та марок бетону в житловому та промисловому виробництвах. Може застосовуватись при виробництві тротуарної плитки (бруківки), відмостки, бетонних плит, а також пінобетону. Ідеально підходить для застосування в системах типу «тепла підлога». Фібра поліпропіленова може використовуватись у штукатурних розчинах (водостійких), стяжках (цементно-піщані), а також при монолітній заливці стін.

Мікрофібра «Армо-Файбер» TM «WECO» – це поліпропіленові армуючі волокна, що призначені для покращення фізико-механічних та експлуатаційних характеристик залізобетонних конструкцій та будівельних розчинів. Поліпропіленова фібра «ARMO-FIBER» TM «ВЕКО» – інноваційний полімерний продукт, з наступними перевагами: близько 250 000 000 волокон в 1 кг; підвищує показники міцності на розтягнення та ударну міцність бетону, показники морозостійкості і водонепроникності бетону; мінімізує усадку та запобігає утворенню тріщин. Продукт не шкодить будівельній техніці та інвентарю і сумісний з усіма добавками для бетонів та розчинів (пластифікаторами) TM «WECO».

Спосіб застосування
Підготовка продукту:

за умов зберігання/транспортування при від’ємних температурах, перед використанням продукту, необхідно забезпечити температуру від +5° С, протягом не менш ніж 12 годин.

Дозування:

Дозування фабри «ARMO-FIBER» TM «WECO» не вимагає спеціалізованого обладнання та інструменту. Мікрофібру рекомендовано вводити на початковому етапі перемішування. Для кращого ефекту мікрофібру можна додати у воду.

Змішування:

мікрофібра «Армо-Файбер» TM «WECO», може перемішуватись будь-яким способом, як ручним, так і механізованими пристроями (гравітаційного або примусового типу). Мікрофібру необхідно ретельно перемішувати до рівномірного розподілу волокон у масі. Орієнтовний час змішування при рекомендованій витраті: до 10 хв. (при ручному способі), до 5 хв. (при механізованому способі), до рівномірного розподілу, при доданні в готові бетонні суміші чи розчини.

Технічні дані
Характеристики:

довжина волокна (мм) – 12. Діаметр одиничного волокна (мкм) – 20. Хімічна стійкість до кислот, лугів, розчинників – повна (до всіх). Модуль пружності (H / мм2, не менше) – 3500. Міцність на розрив (Н / мм2, не менше) – 400. Температура плавлення (°С) – 160. Колір – волокна різного кольору.

Заходи безпеки:

Дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, рекомендовано використання індивідуальних засобів захисту органів дихання.

Витрата:

0,6 – 0,9 кг/м³: стяжки цементно-піщані, бетонні доріжки, відмостки, будівельні розчини, штукатурка, пінобетон, полістиролбетон, декоративні вироби з гіпсу та бетону (відливні);

0,9 – 1,8 кг/м³: система «тепла підлога», паркувальні зони, зовнішні майданчики, дороги (невелике навантаження);

1,8 – 2,4 кг/м³: гідротехнічні споруди.

Супутні товари