Пластифікатор «UNIVERSAL. Для всіх видів бетону». Weco
Ціна:
48.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Фасування 1 л, 5 л, 10 л
Витрата 0,3-0,8 л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу,
характеристики наповнювача та призначення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 5 °С до 30 °С
без різкого запаху
водоредукуюча функція /
пластифікація до 15%
Опис та властивості

Пластифікатор «UNIVERSAL. Для всіх видів бетону» TM «WECO» використовують для підвищення еластичності бетонних сумішей під час роботи, та збільшення щільності і міцності матеріалу після висихання.

Продукт «Універсал. Для всіх видів бетону» ТМ «ВЕКО» підходить для усіх видів бетону та будівельних сумішей. Використовують для виробництва товарного, декоративного бетонів, при виготовленні залізобетонних виробів, стяжок, для монолітного будівництва та інших видів будівельних робіт.

Добавка до бетону без зміни консистенції, зменшує вміст води у суміші до 15%, що підвищує щільність матеріалу та дозволяє зменшити витрати цементу на 10-15%.

Пластифікатор сповільнює тужавіння на ранній стадії, забезпечуючи рухливість бетонної суміші. Збільшує стійкість бетону до механічних та хімічних навантажень після повного висихання. Підвищує морозостійкість, водонепроникність, та запобігає появі висолів. Захищає від розтріскування: отримана поверхня рівна і гладка.

Підготовка продукту

Перед використанням - збовтати.

Застосування

Продукт вводять у бетонну суміш одночасно з водою. Рекомендована температура основи та навколишнього середовища: від +5°С до +30°С.

Застереження! Не рекомендовано вводити у сухі компоненти.

Технічні характеристики

Витрата: 300-800 мл на 50 кг цементу, залежить від мінерального складу цементу, характеристик наповнювача та призначення суміші.

Заходи безпеки: уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання - промити великою кількістю води.

Супутні товари