Куб - Гідрофобна добавка "Для бетонів та розчинів" - 1000 л. Bayris
Куб - Гідрофобна добавка Для бетонів та розчинів - 1000 л
Безкоштовна доставка
Ціна:
Бренд: Bayris
Код товару: 5114141
Об`єм:
Дозування 500-800мл на 50 кг цементу в залежності від мінерального
складу цементу, характеристики наповнювача та призначення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі
повітря від 5 °С до 30 °С
без різкого запаху
забезпечує гідрофобізацію
систем капілярних пор
підвищує марку бетону по
водонепроникності до W10
Опис та властивості
Призначення

Гідрофобна добавка "Для бетонів та розчинів" ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс"), в кубовій тарі, призначенна для всіх готових до використання видів бетонів та розчинів, де є необхідність додаткової гідроізоляції, де відзначені складні кліматичні умови та високо пролягають ґрунтові води.

Гідрофобна добавка "Байріс" (фасування - 1000л) використовується для фундаментів споруд, гідротехнічного бетону, чаш басейнів, підпірних стін, очисних споруд, шлюзів, тротуарної плитки, огорож, дрібноштучних та декоративних бетонних виробів.

Придатна при облаштуванні відкритих терас і балконів, при бетонуванні систем водовідведення та дренажних систем, при підготовці поверхонь та стяжок перед приклеюванням плитки та облицювальних каменів на відкритих горизонтальних поверхнях.

Додається до всіх видів клею на цементній основі.

Характеристики

Добавка сприяє прискореній самокольматації пор бетону, що дозволяє зменшити водопоглинання готових бетонних виробів в два рази і більше. Запобігає висолоутворенню на стадії експлуатації та не перешкоджає газообміну.

Підвищує морозостійкість, стійкість до стирання та впливів агресивних середовищ. Збільшує термін експлуатації бетонних конструкцій. Підсилює інтенсивність забарвлення кольорових бетонних виробів. Не викликає корозії сталевої арматури та цементного каменю

Виконання робіт

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С. Вводити до бетонної суміші одночасно з водою замісу. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування.

Супутні товари