Фарба з ефектом бетону. Primacol Decorative
-20% Фарба з ефектом бетону
Безкоштовна доставка
Ціна:
1704.00 грн 1363.20 грн
Бренд: Primacol Decorative
Код товару: 50124707-10
Колір FB:
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 8кг
Витрата 1,5 - 2,5 кг м²/м² (1 шар)
Кількість нанесень 2 шари
Спосіб нанесення валик
Колір 4 варіанти
Час висихання 24 год. (повне)
Опис та властивості

Фарба з ефектом бетону (Farba Betonowa) TM «Primacol Decorative» – це декоративна фарба для внутрішніх робіт, на мінеральному в’яжучому, що відтворює ефект вібробетону (гладкий глянсовий), або бетонну поверхню з характерними нерівностями та порожнинами.

Декоративна фарба проста у нанесенні і є ідеальним рішення для інтер’єрів в сучасному, індустріальному, або LOFT (ЛОФТ) стилі.

Продукт не містить шкідливих речовин і може застосовуватись в якості фінішного покриття в інтер’єрах громадських закладів та житлових приміщень. FARBA BETONOWA бренду Прімакол Декорейтів ідеально поєднується з деревом, склом, натуральним каменем, металом, що широко застосовуються в оздобленні інтер’єрів. Значною перевагою є висока стійкість фарби до механічних навантажень, забруднень та вологого прибирання. Фарба маскує дрібні нерівності поверхні.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від нестабільних залишків попереднього покриття, та знежиреною. Залишки фарби, шпалер, штукатурки та інших покриттів слід видалити.

Поглинаючі поверхні слід заґрунтувати ґрунтовкою глибокого проникнення. Фарбу можна наносити на мінеральні поверхні, штукатурки на основі цементу, вапняно-цементні штукатурки, або попередньо підготовлені плити з гіпсокартону.

Перед нанесенням фарби, на поверхню рекомендовано нанести шар Primacol Kontakt Grunt, для збільшення сили зчеплення фарби з поверхнею.

Увага! Фарба не сумісна з гіпсами, штукатуркою на основі гіпсу. Якщо потрібно обробити поверхню покриту гіпсовою штукатуркою, або частково покриту гіпсовими шпаклівками, слід попередньо нанести 2 шари Primacol Kontakt Grunt на таку поверхню.

Підготовка продукту

Відкрийте упакування фарби з ефектом бетону та ретельно перемішайте. Перед виконанням оздоблювальних робіт, слід зробити пробне нанесення продукту на поверхню невеликої площі, з метою ознайомлення з властивостями продукту, кінцевим візуальним ефектом, та технікою нанесення.

Нанесення

Увага! Під час виконання робіт фарбу слід перемішувати з інтервалом 5-10 хвилин. Не допускати нерівномірного і надто швидкого висихання фарби. Роботи виконувати подалі від джерел інтенсивного виділення тепла. Фарбу наносити валиком на поверхню невеликої площі (близько 1 м²), далі розгладити за допомогою шпателю для венеціанської штукатурки, або пластикової терки. Це дасть можливість підтримувати поверхню достатньо зволоженою, для формування декоративного ефекту.  Слід контролювати швидкість висихання фарби, в разі потреби можна дофарбовувати окремі ділянки поверхні.

Приклади створення декоративних ефектів

1. Створення ефекту вібробетону (гладкої блискучої поверхні):

Нанести валиком перший шар фарби і розгладити його по поверхні пластиковою теркою, круговими рухами. Фарба повинна злегка підсохнути (фарба повинна бути злегка вологою, але не повинна відшаровуватись або зніматись з поверхні щільно прикладеною пластиковою теркою). Нанести валиком другий шар фарби і одразу після нанесення розгладити пласкою пластиковою теркою фарбу по поверхні.

По мірі висихання фарби слід час від часу розгладжувати фарбу, щоб отримати гладку поверхню. Інтенсивність розгладжування фарби та сила натиску на терку впливає на кінцевий ефект, блиск та потемніння поверхні. Не розгладжуйте поверхню фарби занадто довго, це може призвести до лущення, скочування фарби.

Через 24 години протріть поверхню сухим пензлем, щоб видалити не зв’язані з поверхнею зерна фарби.

Далі нанесіть шар захисного покриття Лак декоративний Primacol.

2. Ефект бетону з порожнинами (матова поверхня):

Нанесіть перший шар валиком на усю площу поверхні і розгладьте кельмою з нержавіючої сталі до товщини зерна. Залиште повністю висохнути на 12-24 години, залежно від температури та вологості. Нанесіть другий шар, також валиком, але на ділянки поверхні з відступом між ділянками близько 3-7 см. Одразу після нанесення розгладьте фарбу кельмою, нерівномірними рухами в різних напрямках. При потребі фарбу можна додавати локально на ділянки поверхні, та розгладжувати кельмою. Коли поверхня отримає бажаний вигляд, залиште фарбу до повного висихання (24 години). Через 24 години протріть поверхню сухим пензлем, щоб видалити не зв’язані з поверхнею зерна фарби. Далі нанесіть шар захисного покриття Лак декоративний Primacol. Фарба дозволяє отримати різноманітні інші декоративні ефекти, що залежать від майстерності та креативності виконавця. Кінцевий декоративний ефект залежить від навичок виконавця та техніки нанесення, виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, пов’язані з неправильним використанням фарби. Перш ніж розпочати роботу, рекомендовано зробити пробне нанесення на невеликій площі поверхні, щоб ознайомитись з властивостями фарби та технікою нанесення.

Продукти для захисту: Лак декоративний (Lakier Dekoracyjny) – нанесіть 1-2 тонкі шари лаку, ретельно та рівномірно розподіляючи його по пофарбованій поверхні. Уникайте утворення плям. Віск можна використовувати для захисту поверхонь у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Віск створює прозоре покриття, але дещо змінює відтінок фарби, викликаючи незначне пожовтіння фарби. Нанесіть віск валиком тонким рівномірним шаром і протріть губкою, щоб надати поверхні блиск.

Технічні Дані

Роботи виконувати при температурі від +5 до +25˚С, подалі від джерел інтенсивного виділення тепла. Для фарбування поверхні великої площі, слід використовувати фарбу з однієї партії виробництва, фарбу різних партій виробництва слід змішати між собою в одній ємності.

Колір зазначений на упаковці відрізняється від кінцевого кольору покриття через обмежені можливості технології друку, і не є підставою для рекламації. Для вибору кольору фарби слід ознайомитись з каталогом, який знаходиться у продавця.

ПРИКЛАДИ РОБІТ
Супутні товари