Moonlight Silver Base. Декоративна фарба. Primacol Decorative
Moonlight Silver Base. Декоративна фарба
Топ продаж
Ціна:
420.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Код товару: 50124715
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування
Витрата до 15 м²/л (1 шар)
Кількість нанесень 1 шар
Спосіб нанесення щітка, плаский пензель
Тонування 54 варіанти
Час висихання 24 год. (повне)
Опис та властивості

Moonlight Silver Base (Мунлайт Сільвер Бейс) TM «Primacol Decorative» (Прімакол Декорейтів) – це декоративна фарба для внутрішніх робіт, яка переливається тисячами дрібних частинок срібного відтінку (срібна база). Завдяки спеціальним структурним добавкам, поверхня отримує тривимірний ефект «зоряного сяйва». За допомогою різних видів освітлення можна підсилити ефект мерехтіння поверхні, або її металічного відблиску.

Декоративна фарба MOONLIGHT (Срібна База) напівпрозора, завдяки цьому її можна наносити, як кінцевий шар, на поверхні пофарбовані латексними фарбами у будь який колір. В такий простий спосіб  можна отримати неповторний декоративний ефект, освіжити інтер’єр та зробити його більш привабливим.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути міцною, сухою, гладкою, без пилу, залишків клею чи фарби. Свіжі штукатурки можна фарбувати через 4 тижні після нанесення. Дефекти та тріщини на поверхні повинні бути відремонтовані за допомогою вирівнювальної маси. Перед нанесення фарби MOONLIGHT рекомендовано пофарбувати поверхню фарбою Decobase в кольорі, близьким до обраного кольору MOONLIGHT Silver Base.

Підготовка продукту

Відкрийте упакування Moonlight Silver Base та ретельно перемішайте.

Увага! Перед виконанням оздоблювальних робіт, слід зробити пробне нанесення продукту на поверхню невеликої площі, з метою ознайомлення з властивостями продукту, кінцевим візуальним ефектом, та технікою нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту.

Колорування

Колорується спеціальними колорантами TM «Primacol Decorative» ручним способом, згідно дозувань, що наведено у таблиці Варіанти Тонування (розміщена нижче). 

Зверніть увагу! Наявна кольорова гама дозволяє отримати ще більше відтінків, змішуючи готові пігменти один з одним.

Нанесення

Нанесіть невелику кількість фарби плоскою щіткою (пласким пензликом). Поперечними рухами на поверхню площею близько 0,5 м². Далі легкими рухами розподіліть фарбу по поверхні в різних напрямках, створюючи бажаний малюнок, намагаючись не залишати слідів від щітки (пензлика). Далі перейдіть до наступної ділянки поверхні. Не допускайте повного висихання краю малюнка (шву), виконуйте нанесення (об’єднання швів) методом «мокрим по мокрому». Після закінчення робіт провітріть приміщення до повного зникнення запаху.

Кінцевий декоративний ефект залежить від техніки та способу нанесення.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні не нижчою, ніж +5˚С, уникаючи впливу прямого сонячного випромінювання на пофарбовану поверхню.

Спосіб нанесення: плаский пензлик, щітка. Суха на дотик: 4-8 год. Час повного висихання: 24 год. Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: 10-15 м²/л в залежності від товщини нанесеного шару фарби, від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби, а також від очікуваного кінцевого ефекту.

ВАРІАНТИ ТОНУВАННЯ ФАРБИ MOONLIGHT SILVER BASE
ПРИКЛАДИ РОБІТ
Відео інструкція
Супутні товари