Контакт Ґрунт. Primacol Decorative
Контакт Ґрунт
Ексклюзив!
Ціна:
174.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 1кг, 3кг
Розхід до 7 м²/1 кг (на один шар)
Кількість нанесень1 шар
Колірбіла емульсія
Спосіб нанесення пензель, валик
Опис та властивості

Контакт Ґрунт TM «Primacol Decorative» (Kontakt Grunt, ТМ «Прімакол Декорейтів») – це засіб, для підвищення адгезії поверхні, що використовується у системах декорування бренду Primacol Decorative.

Продукт зміцнює поверхню, а також підвищує адгезію на гладких і слабо поглинаючих поверхнях. Покращує зчеплення декоративних штукатурок фарб та інших покриттів з поверхнею. Контакт ґрунт застосовується для підвищення адгезії, сили зчеплення декоративних засобів.

Ґрунт утворює плівку на гладких і слабо поглинаючих поверхнях, яка є надійною та міцною основою для нанесення декоративних засобів системи Primacol Decorative. Завдяки цьому, декоративні засоби системи можна наносити на деякі види скла, а також інші непоглинаючі матеріали. Контакт ґрунт слід використовувати на усіх поверхнях, з низькою поглинаючою здатністю, на поверхнях з низькою силою зчеплення.

Спосіб застосування

Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути сухою, чистою, міцною, без нестабільних залишків попереднього покриття.

Підготовка продукту: Відкрийте упакування Контакт Ґрунт та перемішайте.

Нанесення: Засіб наносити рівномірним шаром, уникати скупчення надлишку засобу на поверхні. В зв’язку з відсутністю можливості тестування засобу на усіх типах поверхні, виробник не несе відповідальності за використання ґрунтовки на усіх поверхнях. Перед застосуванням засобу, слід зробити пробне нанесення на обраний тип поверхні.

Технічні дані: Застосовувати при температурі від +5 до +35˚С. Розчинник: водорозчинний. Запах: легкий, не подразливий, специфічний. Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: близько 7 м²/кг в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення.

Супутні товари
Безкоштовна доставка
Фарба з ефектом бетону
1704.00 грн
Детальніше