Емаль-ґрунт антикорозійна "3 in 1 KORROSIONSSHUTZ". Bayris
-20% Емаль-ґрунт антикорозійна 3 in 1 KORROSIONSSHUTZ
Акція!
Ціна:
336.00 грн 268.80 грн
Бренд: Bayris
Колір ґрунт-емалі:
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування/витрати 0,9 кг - до 10 м2; 2,7 кг - до 30 м2
Особливості Цинк - активна формула
Тип поверхні метал (сталь, чавун, залізо)
Гама 9 кольорів
Основа алкідна
Кількість нанесень 1-2 шари
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Час висихання від пилу: 6 год; повне: 12 год
Друге нанесення через 6 год
Опис та властивості
Призначення

Емаль-ґрунт "3 in 1 KORROSIONSSHUTZ" («Антикорозійна» ТМ «Байріс») - це емаль-ґрунтовка з перетворювачем іржі, професійний та технологічний продукт, який легко наноситься, має відмінну покрівельну здатність. Фарба атмосферостійка, формує гладке рівне та довговічне покриття. Стійка до води та миючих засобів. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу.

Палітра з 9 найпопулярніших кольорів, дозволяє задовільнити потреби навіть найбільш вибагливого споживача (кольорова гама максимально наближена до RAL).

Емаль алкідна «3 в 1 Антикорозійна» TM «Bayris» («3 in 1 KORROSIONSSHUTZ» ТМ «Байріс»), це алкідна емаль-ґрунт, призначена для фарбування поверхонь з чорного металу (сталь, чавун, залізо), що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень: металоконструкції, обладнання, сільськогосподарська техніка, залізничні вагони, підйомні крани, труби, резервуари, ворота, хвіртки, двері, меблі, тощо. Фарба з перетворювачем іржі «Байріс» - високоміцна, та ефективна, завдяки вмісту цинку (активна формула).

Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Технічні характеристики

Висихання "від пилу": приблизно через 6 годин.
Кількість шарів: 1 або 2.
Нанесення другого шару: приблизно через 6 годин.
Розчинник: органічний розчинник.
Миття інструменту: органічний розчинник.


Вміст ЛОС: не більше 400 г/л, при граничній нормі 500 г/л.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Перед фарбуванням поверхню потрібно обов'язково очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, окалини, бруду, пилу і жиру. Нові поверхні обов'язково знежирити. Старі іржаві поверхні обробити металевою щіткою, або дрилем зі спеціальною насадкою, забезпечивши повне видалення пухкого шару іржі, знежирити. Емаль-ґрунт 3 в 1 можна наносити на твердий шар іржі завтовшки не більше 100 мкм. Поверхня повинна бути сухою.

Підготовка продукту

При необхідності, ґрунт-емаль антикорозійну розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Увага! Надмірне розчинення погіршує якісні показники ґрунт-емалі.

Використання

Емаль-ґрунт 3 в 1 Байріс наносять валиком, пензлем або методом розпилення. При нанесенні, температура поверхні, самої емалі і навколишнього середовища повинна бути не менше + 5 °С, а відносна вологість повітря не більше 80%. Час висихання кожного шару при температурі + 22 °С та відносній вологості повітря 55%: від пилу - 6 годин; повне висихання - 12 годин. При зниженні температури навколишнього середовища, час висихання збільшується. Розхід продукту на одношарове покриття 100-180 г/м².

Запобіжні заходи! Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Супутні товари