Каталог товарів
Супер пропозиції

Продукція TM "Dobra"

Топ продаж
Подушка Ecosoft DOBRA
Подушка Ecosoft DOBRA
413.00 грн
Подушка Garniy Son DOBRA
Подушка Garniy Son DOBRA
538.00 грн
Подушка Mria DOBRA
Подушка Mria DOBRA
911.00 грн
Подушка Dormire DOBRA
Подушка Dormire DOBRA
683.00 грн

TM "Dobra"

DOBRA
DOBRA

Серія якісних товарів від ТМ "Dobra".

Продукція торгової марки "Dobra" (Добра) – це ортопедичні подушки, що створені для Вашого комфортного відпочинку. Наповнення з ефектом пам'яті та еластичний пінополіуретан сприяють правильному анатомічному положенню Вашого тіла, а також розподіляють навантаження на м'язи шиї.

Гарантія якості та захист інтересів покупців від бренду "Добра".

Ми закцентуємо Вашу увагу, задля економії часу, лише на найважливішому. Якщо Ви бажаєте купити подушку чи подушки від ТМ "Добра" у роздріб або ж гуртом, думаємо Вам буде достатньо прочитати лише нижчевикладену інформацію, для того, щоб зробити правильний вибір.

Бренд ТМ "Dobra" (Добра) належить компанії "Інтерфом Холдинг", який було засновано в 1997 році. Холдинг є безумовним лідером у виробництві пінополіуретану (який є основним "складником" якісних подушок і не тільки), а також і асортименту продуктів для Вашого комфорту.

Гарантія якості подушок та інших продуктів холдингу підтверджується регулярним контролем практично на кожному етапі виробництва. Вся продукція, що випускається під цим брендом, відповідає не лише Українським стандартам, але стандартам Європейського союзу. Вражаюча експлуатаційна стійкість (експлуатаційна ефективність може зберігатись роками) можлива завдяки використанню лише якісної сировини та складників тільки від перевірених європейських і вітчизняних постачальників.

Тепер, маємо надію, що Ви чітко переконались, що подушки від ТМ "Dobra", будуть служити Вам впродовж дуже багатьох років. 

Асортиментна лінійка продукції ТМ "DOBRA" в наявності.

Перелік або ж асортимент ортопедичних подушок ТМ "DOBRA" охоплює різноманітні види подушок, з наповненням пінополіуретан та чохлами із стрейчу. Публікуємо для Вас найпопулярніші серії подушок з короткими основними особливостями.

  • Ортопедична подушка "Mria" (Мрія), це якісний продукт де у якості наповнення виступає пінополіуретан з ефектом пам'яті, та чохлом з стрейчу. 
  • Ортопедична подушка "Ortowell" (Ортовелл), це якісний продукт з де у якості наповнення виступає пінополіуретан Highfoam (Хайфоам), та чохлом з стрейчу.
  • Ортопедична подушка "Garniy Son" (Гарний сон). Наповнювач: пінополіуретан. Чохол: стрейч.
  • Ортопедична подушка "Dormire" (Дорміре), це  подушка хвилястої форми з наповнювачем пінополіуретан з ефектом пам'яті. Чохол: стрейч.
  • Ортопедична подушка "Ecosoft" (Екософт). Наповнювач: пінополіуретан Highfoam (Хайфоам) з покращеними комфортними властивостями. Чохол: стрейч.

В онлайн магазині BudBox Ви можете замовити та купити продукцію ТМ "Dobra" за доступними цінами з доставкою по всій Україні (Львів, Київ, Одеса, Харків, Дніпро тощо). Асортимент "Добра" оновлюється і розширюється, з'являються нові моделі та колекції подушок. При необхідності ми можемо вигідно купити для Вас у постачальника потрібну модель подушки або ж підготувати комерційну пропозицію для ключових клієнтів (готелі, пансіонати, бази відпочинку, тощо) за вигідною ціною від виробника. Доставка здійснюється по всій Україні поштовими перевізниками (Нова Пошта, Укрпошта, Делівері). Термін - від 1 дня до 5 днів.

Також, не забувайте, БудБокс, це команда професіоналів і Ви завжди можете звернутись до наших консультантів та отримати експертну пораду або допомогу у виборі.

Вдалих Вам покупок.

Всі бренди