Алкідна емаль "SUPER WEIß" - Супер Біла (Універсальна, глянцева). Bayris
-20% Алкідна емаль SUPER WEIß - Супер Біла (Універсальна, глянцева)
Акція!
Ціна:
354.00 грн 283.20 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування/витрати 0,9 кг - до 10 м²; 2,7 кг - до 30 м²
Довговічність до 7 років захисту
Тип поверхні метал, бетон, дерево та ін.
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Ступінь блиску глянець
Кількість нанесень 1-2 шари
Основа алкідна
Час висихання від пилу: 12 год; повне: 24 год
Друге нанесення через 12 год
Опис та властивості
Призначення

Алкідна емаль "SUPER WEIß"  ТМ «Bayris» («Супер Біла» ТМ «Байріс») - це універсальна, глянцева фарба, професійний та технологічний продукт, який легко наноситься, має відмінну покрівельну здатність. Емаль алкідна білосніжного відтінку, не жовтіє з часом. Формує гладке рівне та довговічне супер блискуче покриття. Стійка до води та миючих засобів. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу.

Емаль алкідна «SUPER WEIß» TM «Bayris» («Супер Біла» ТМ «Байріс»), призначена для фарбування заґрунтованих металевих, дерев'яних та бетонних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень: двері, віконні рами, меблі, стіни, металоконструкції, обладнання, труби, гаражі, ворота, тощо. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу.

Фарба алкідна «Байріс» - високоміцна емаль преміум якості, термін служби покриття до 7 років (при нанесенні на заґрунтовану поверхню в 2 шари). Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Технічні характеристики

Висихання "від пилу": приблизно через 12 годин.
Кількість шарів: 1 або 2.
Нанесення другого шару: приблизно через 12 годин.
Розчинник: органічний розчинник.
Миття інструменту: органічний розчинник.


Вміст ЛОС: не більше 350 г/л, при граничній нормі 500 г/л.
Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, бруду, пилу і жиру. Нові металеві поверхні необхідно знежирити і заґрунтувати. Поверхня повинна бути сухою.

Підготовка продукту

При необхідності, емаль розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Увага! Надмірне розчинення погіршує якісні показники емалі.

Використання

Емаль "SUPER WEIß"  ТМ «Bayris» наносять валиком, пензлем або методом розпилення. Час висихання кожного шару при температурі + 20 °С і відносній вологості повітря 55%: від пилу - 12 годин; повне висихання - 24 години. При зниженні температури навколишнього середовища та підвищенні в'язкості, час висихання збільшується. Розхід емалі на одношарове покриття 100-180 г/м².

Запобіжні заходи! Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Супутні товари