«Супер Пластифікатор». Для бетонів і стяжок. Bayris
Супер Пластифікатор. Для бетонів і стяжок
Топ продаж
Ціна:
54.00 грн
Бренд: Bayris
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Фасування 1 л, 5 л, 10 л
Дозування 0,2-0,4 л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу,
характеристики наповнювача та призначення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 5 °С до 30 °С
без різкого запаху
містить інгібітор корозії металу
водоредукуюча функція /
пластифікація до 15%
Опис та властивості

"Супер Пластифікатор" ТМ «Bayris» (ТМ «Байріс»), це універсальний пластифікатор, з покращеними характеристиками, призначений для покращення пластичності бетонних сумішей із значним зменшенням вмісту води у замісі. Рекомендований до використання у всіх видах бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт.

"Super Пластифікатор" ТМ «Байріс» додається при виробництві товарного, декоративного, гідротехнічного бетонів, бетонів машинної укладки, наземних та підземних інженерних споруд, при виробництві залізобетонних виробів. Також можна застосовувати в бетонних стяжках (особливо при підігріві підлоги), наливних та самовирівнюючих підлогах. Для напружених бетонів (стелі, лавки, колони), виробництві збірного бетону та інших бетонних виробів (цементно-піщані цеглини, бетонні блоки, бруківка, паркани, бордюри, тротуарна плитка, тощо.) в місцях ущільненого армування, де особливо важлива висока рухливість суміші.

Суперпластифікатор ТМ «Bayris» допомагає розподіляти частинки цементу в бетонній суміші, значно підвищуючи її рухливість та пластичність, завдяки чому полегшується процес бетонування. Дає можливість зменшити кількість води замісу на 15% при одночасному підвищенні міцності, водо- і морозостійкості та тріщиностійкості готових бетонних виробів. Запобігає появі висолів на стадії експлуатації. Не викликає корозії металевих елементів. Забезпечує економію у виробництві сумішей за рахунок зменшення кількості цементу.

Спосіб застосування

Перед використанням пластифікатор ТМ «Bayris», слід ретельно перемішати, розвести у 50% рекомендованої кількості води для приготування бетонної суміші та знову перемішати. Поступово влити в бетонну чи розчинову суміш. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування. Решту води вводити невеликими порціями до досягнення необхідної пластичності суміші. Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С.

 

Не рекомендовано вводити у сухі компоненти!

Пластифікатор слід застосовувати у кількості від 0,2-0,4 л на 50 кг цементу. Дозування залежить від вимог до бетонної суміші та температури навколишнього середовища. Для визначення оптимальної дози пластифікатора рекомендується проводити випробування на будівельному майданчику.

Супутні товари