Бочка - «Супер Пластифікатор». Для бетонів і стяжок - 200 л. Bayris
Бочка - Супер Пластифікатор. Для бетонів і стяжок - 200 л
Безкоштовна доставка
Ціна:
Бренд: Bayris
Код товару: 5146162
Об`єм:
Призначення для внутрішніх і зовнішніх робіт
Упакування200 л
Дозування 0,2-0,4 л на 50 кг цементу в залежності від мінерального складу цементу,
характеристики наповнювача та призначення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 5 °С до 30 °С
без різкого запаху
містить інгібітор корозії металу
водоредукуюча функція /
пластифікація до 15%
Опис та властивості

"Супер Пластифікатор" ТМ «Bayris» (ТМ «Байріс»), в 200 літровій тарі (бочка), це універсальний пластифікатор, з покращеними характеристиками, призначений для покращення пластичності бетонних сумішей із значним зменшенням вмісту води у замісі. Рекомендований до використання у всіх видах бетону (армованого та неармованого), розчинових сумішей та сухих будівельних сумішей. Використовується для улаштування стяжок, монолітного будівництва, кладочних та інших видів будівельних робіт.

"Super Пластифікатор" ТМ «Байріс» (фасування - 200 л) додається при виробництві товарного, декоративного, гідротехнічного бетонів, бетонів машинної укладки, наземних та підземних інженерних споруд, при виробництві залізобетонних виробів. Також можна застосовувати в бетонних стяжках (особливо при підігріві підлоги), наливних та самовирівнюючих підлогах. Для напружених бетонів (стелі, лавки, колони), виробництві збірного бетону та інших бетонних виробів (цементно-піщані цеглини, бетонні блоки, бруківка, паркани, бордюри, тротуарна плитка, тощо.) в місцях ущільненого армування, де особливо важлива висока рухливість суміші.

Суперпластифікатор ТМ «Bayris» допомагає розподіляти частинки цементу в бетонній суміші, значно підвищуючи її рухливість та пластичність, завдяки чому полегшується процес бетонування.

Дає можливість зменшити кількість води замісу на 15% при одночасному підвищенні міцності, водо- і морозостійкості та тріщиностійкості готових бетонних виробів. Запобігає появі висолів на стадії експлуатації.

Не викликає корозії металевих елементів. Забезпечує економію у виробництві сумішей за рахунок зменшення кількості цементу.

Спосіб застосування

Перед використанням пластифікатор ТМ «Bayris», слід ретельно перемішати, розвести у 50% рекомендованої кількості води для приготування бетонної суміші та знову перемішати. Поступово влити в бетонну чи розчинову суміш. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування. Решту води вводити невеликими порціями до досягнення необхідної пластичності суміші. Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С.

 

Не рекомендовано вводити у сухі компоненти!

Пластифікатор слід застосовувати у кількості від 0,2-0,4 л на 50 кг цементу. Дозування залежить від вимог до бетонної суміші та температури навколишнього середовища. Для визначення оптимальної дози пластифікатора рекомендується проводити випробування на будівельному майданчику.

Супутні товари