"AQUAPROTECT" лак фасадний. Bayris
-20% "AQUAPROTECT" лак фасадний
Акція!
Ціна:
186.00 грн 148.80 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 5512
Об`єм:
Кількість
Дозування 100-125 мл/м2 на 1 шар в залежності від типу поверхні
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 2-3 год для кажного шару
Ступінь блиску глянцевий, напівматовий
Основа водна
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості
Переваги

Лак фасадний "AQUAPROTECT" TM Bayris (Аквапротект ТМ Байріс), це продукт екологічні переваги, якого підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Лак, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Матеріал має відмінну адгезію до поверхні, що лакується. Захищає від бруду, плісняви, грибків, УФ-випромінювання, запобігає потемнінню та зберігає первинну фактуру і колір.

В рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, міцну, «дихаючу», атмосферостійку та еластичну плівку, здатну відштовхувати водне середовище. Лак характеризується стійкістю до дії води та миючих засобів. Не застосовувати на поверхні, які піддаються інтенсивному механічному впливу. Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону  України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992

Призначення

"AQUAPROTECT" лак фасадний ТМ Байріс призначений для декоративно-захисної фінішної обробки поверхонь у всіх типах будівель і споруд, які піддаються атмосферному та механічному впливу.

Придатний для нанесення на дерев’яні фасади і споруди, садові альтанки, ворота, а також на бетон, штукатурки, цеглу, плитку, штучний камінь.

Ефективний для ущільнення гладких сильно поглинаючих основ. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Час висихання - 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)  С та відносній вологості повітря не вище 65 %. Ступінь блиску - шовковисто-глянцевий.

Розхід (8-10) м2/л на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Підготовка поверхні

Основа, на яку наносять лак, потребує ретельної підготовки та повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки.

Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною ультрабіозахисною Ґрунтовкою «AQUAGRUNT «Байріс» в один-два шари. Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «Байріс». Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти вбираючу здатність основи.

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +12 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 70 %. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5 %.

Нанесення

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції.

Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою.

Фасадний лак "AQUAPROTECT" TM Bayris колорується водорозчинними пігментними пастами ручним або машинним способом. Кінцевої зносостійкості покриття набуває через місяць.

Супутні товари