Замінник вапна "Для штукатурно-кладочних робіт". Bayris
Ціна:
48.00 грн
Бренд: Bayris
Код товару: 51141
Об`єм:
Кількість
Дозування 250-500 мл на 50 кг цементу для кладочних робіт
Дозування 300-600 мл на 50 кг цементу для штукатурних розчинів
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі повітря від 5 °С до 30 °С
1л добавки = до 100 кг вапна
без різкого запаху
Опис та властивості
Призначення

Замінник вапна «Для штукатурно-кладочних робіт» TM "Bayris" (ТМ "Байріс") призначений для регулювання властивостей цементно-піщаних розчинів, які постійно піддаються атмосферним впливам і мають підвищені вимоги до морозостійкості та водонепроникності.

Добавка для штукатурно-кладочних робіт "Байріс" рекомендована при проведенні штукатурних робіт та при укладанні будь-якого типу цегли, газобетонних та пінобетонних блоків, керамічної плитки, кахлю. Спеціально розроблена добавка, що замінює вапно.

Виконання робіт

роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С. Вводити до бетонної суміші одночасно з водою замісу. Забезпечити рівномірний розподіл добавки шляхом перемішування.

Застереження!

Не вводити в сухі компоненти

Характеристики

Активно діючий засіб, що формує під час перемішування велику кількість закритих повітряних пор в структурі свіжоприготовленого розчину.

Матеріал покращує пластичність, попереджає всідання розчину, зберігає в’язкість та рухомість впродовж технологічних зупинок, а також робить зручним укладання.

Після затвердіння бетону (розчину) утворюються замкнуті мікропори, які зменшують водопоглинання та водопроникнення. Добавка підвищує морозостійкість шару кладки або штукатурки. Створює ефект «дихаючої штукатури».

Запобігає появі висолів, попереджає утворенню тріщин, плям, не викликає корозії сталевої арматури. Дозволяє здешевити вартість розчину, проведення робіт та послуг по перевезенню

Супутні товари