Структурна штукатурка "Короїд" М2 (Акрилова). Bayris
Ціна:
1062.00 грн
Бренд: Bayris
Вага: 25.00 кг
Кількість
Час висихання 24 години при температурі повітря (20±2) °С
та відносній вологості повітря не вище 65 %.
Повне висихання і перефарбування через 2-3 дні.
Дозування Для зернистості 2,0 мм становить 2,8 кг/м2 при рівній поверхні.
Точна витрата визначається при пробному відпрацюванні технології
на маленькій або малопомітній частині стіни.
Колорування Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами
Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D.
Опис та властивості
Призначення

Структурна штукатурка "Короїд" М2 (Акрилова) ТМ Байріс, призначена для оштукатурення виду «КОРОЇД» як нових, так і старих, мінеральних і бетонних поверхонь, з метою їх збереження та захисту. Рекомендована як фінішне атмосферостійке покриття в місцях з вологими кліматичними умовами, а також в системах теплоізоляції фасадів на основі пінополістеролу. Придатна для створення міцних зносостійких поверхонь всередині приміщень (сходові клітини, коридори, громадські заклади), а також по гіпсовим поверхням та гіпсокартонним листам.

Характеристики

Готовий матеріал пастоподібний, білого кольору, без запаху. Дозволяє отримати дуже еластичне, шорстке, тонкошарове покриття, стійке до невеликих механічних деформацій в основі при усадці будинку та інших механічних впливів. Для матеріалу характерна висока ступінь зчеплення з поверхнею, кольоро- та морозостійкість. Наявність в складі армувальних мікроволокон запобігає утворенню мікротріщин, відшарувань та забезпечує цілісність та довговічність навіть на великих площах. Застосування сучасних восків дозволяє досягнути ефекту «довговічної» водонепроникності. Матеріал колорується в масі. Володіє хорошою покривною здатністю, легко наноситься на основу та скорочує час оздоблення. Добре чиститься пральними порошками, милом та просто водою.

Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, грубозернистий мінеральний наповнювач, сучасні воски, армувальні мікроволокна та спеціальні допоміжні речовини. Не містить органічних розчинників. Розчинником є вода.

Колорування
Акрилова штукатурка "Короїд" М2 TM Bayris підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D. Не використовувати штукатурки з різними номерами партій на одній стіні. База під колорування вказана на кришці упакування.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути заздалегідь підготовленою, рівною, достатньо міцною, без відшарувань, слідів біологічного обростання та обов’яково проґрунтованою. Відносна вологість основи не повинна перевищувати 10 %. Цементні штукатурки повинні бути витримані впродовж не менше 14 діб, шпакльовані поверхні впродовж не менше 3 діб, поверхні систем утеплення впродовж не менше 7 діб. Ґрунтування проводити адгезійною акриловою ґрунтовкою «Кварц-ґрунт» з кварцевим наповнювачем «BAYRIS» (тонування ґрунтовки проводиться в колір вибраного фінішного покриття).

Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS».

Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS».

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %.

Перед нанесенням ретельно перемішати, не збиваючи. При необхідності матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 2 %. Наносити рівномірно, без пропусків і напливів на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя. Для цього суміш розтягнути по поверхні як шпаклівку до появи невеликих подряпин і пазів. Витримати до відсутності прилипання розчину до інструменту (момент початкового тужавлення) та сформувати в усьому м’якому мокрому шарі відповідну фактуру. Структурувати за допомогою пластикової терки вертикально, горизонтально або по колу. Формувати фактуру можна також будь-яким інструментом, що дряпає, робить відбитки або мастить.

Застереження

Очищувати робочий інструмент при оштукатуренні тільки ганчірками. Відра з матеріалом тримати закритими. Під час роботи матеріал потрібно періодично перемішувати. Великі стіни краще штукатурити зусиллями двох людей. Один наносить матеріал, а інший, що йде слідом, формує фактуру. Відразу інструмент промити водою. Застереження! В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру, морозу до повного твердіння матеріалу.

Супутні товари