Шпалерний клей “Premium Vinyl”. Primacol Professional
Шпалерний клей “Premium Vinyl”
Новинка!
Ціна:
48.84 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кількість
Фасування 200 гр.
Спосіб нанесення валик, щітка
Час висихання близько 20 год
Колір на швах безколірний
Опис та властивості

Клеї для шпалер PRIMACOL PROFESSIONAL (Прімакол Профешнл) – це продукт для справжніх професіоналів. Серія Primacol PREMIUM VINYL (Преміум Вініл) є продукцією вищої категорії в своєму сегменті. Клей "Преміум Вініл" - це клей для спеціальних завдань. Ідеально підходить для "важких", вінілових, рельєфних і текстильних шпалер.

Для виготовлення використовуються найсучасніші технології і кращі компоненти з новою формулою.

Головні переваги: висока сила склеювання; легкість в нанесенні; створення протигрибкового середовища; не залишає «комків» та слідів після проклеювання.

Спосіб застосування
Приготування клею

Вміст упаковки залити необхідною кількістю холодної води (див. таблицю), інтенсивно розмішуючи близько 1-2 хвилин. Зачекати 5-6 хвилин і знову розмішати. Клей готовий до застосування. Термін використання готової суміші протягом 7 діб з моменту приготування. Необхідною вимогою є зберігання в герметично закритій тарі. Перед наступним використанням необхідно перемішати.

Приклеювання шпалер

Поверхня, призначена для приклеювання шпалерами, повинна бути суха, чиста, без пилу та жиру. Тріщини, нерівності, та різні недоліки повинні бути зашпакльовані. Перед тим, як клеїти шпалери, необхідно заґрунтувати стіну клеєм (пропорція в таблиці). Клей наносити рівномірно по всій поверхні шпалерної смужки. Після нанесення клею, шпалерний лист необхідно скласти у наступній пропорції 1/3 до 2/3. Складену шпалерну смужку необхідно залишити на 5-10 хвилин. Шпалери наклеюємо вздовж вертикальної лінії , починаючи від вікна.

Шпалери повинні бути притиснуті за допомогою валика для видалення бульбашок повітря. Надлишки клею протерти чистою вологою ганчіркою. Під час приклеювання необхідно дотримуватись рекомендацій виробника (вказано на упаковці). Час повного висихання біля 20 годин.

Зберігання

Зберігати при температурі від +5 до +30 °С в сухому місці та закритій упаковці.

Застосу-
вання
Кількість води на упаковкуПродукти-
вність
Кількість шпалер-
них рулонів
Ґрунту-
вання
8 л 60-80 м2 ---
Вінілові важкі шпалери 5 л 20-30 м2 4-6*

*стандартний розмір «євро-шпалер» 10,05 х 0,53 м

Супутні товари
Новинка!
Шпалерний клей “Euroline”
18.60 грн
Новинка!
Шпалерний клей “Universal”
29.46 грн
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Special”
48.84 грн
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Vlies”
48.84 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти