Шпалерний клей “Universal”. Primacol Professional
Шпалерний клей “Universal”
Новинка!
Ціна:
36.00 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кількість
Фасування 125 гр., 200 гр.
Спосіб нанесення валик, щітка
Час висихання близько 20 год
Колір на швах безколірний
Опис та властивості

Клеї для шпалер PRIMACOL PROFESSIONAL (Прімакол Профешнл) – це продукт для справжніх професіоналів. Клей Primacol UNIVERSAL (Універсал) характеризується унікальним вмістом, властивості якого дозволяють задовольнити найвимогливіші побажання майстра, такі як: швидке приготування, зручність в нанесенні та надійність. UNIVERSAL – бездоганний вибір та легкість в використанні тих, хто любить змінювати в оселі буденність старих стін.

Спосіб застосування
Приготування клею

Вміст упаковки залити необхідною кількістю холодної води (див. таблицю), інтенсивно розмішуючи біля 1-2 хвилин. Зачекати 10-15 хвилин і знову розмішати. Клей готовий до застосування. Термін використання готової суміші протягом 7 діб з моменту приготування. Необхідною вимогою є зберігання в герметично закритій тарі. Перед наступним використанням необхідно перемішати

Приклеювання шпалер

Поверхня, призначена для приклеювання шпалерами, повинна бути суха, чиста, без пилу та жиру. Тріщини, нерівності, та різні недоліки повинні бути зашпакльовані. Перед тим, як клеїти шпалери, необхідно заґрунтувати стіну клеєм (пропорція в таблиці). Клей наносити рівномірно по всій поверхні шпалерної смужки. Після нанесення клею, шпалерний лист необхідно скласти у наступній пропорції 1/3 до 2/3.

Складену шпалерну смужку необхідно залишити на 5-10 хвилин. Шпалери наклеюємо вздовж вертикальної лінії , починаючи від вікна. Шпалери повинні бути притиснені за допомогою валика для видалення бульбашок повітря. Надлишки клею протерти чистою вологою ганчіркою. Під час приклеювання необхідно дотримуватись рекомендацій виробника (вказано на упаковці). Час повного висихання біля 20 годин.

Зберігання

Зберігати при температурі від +5 до +30 °С в сухому місці та закритій упаковці.

Застосу-
вання
Кількість води на упаковкуПродук-
тивність
Кількість шпалер-
них рулонів
Ґрунту-
вання
8 л 60-80 м2 ---
Легкі шпалери 5 л 30-40 м2 6-8*
Всі види важких шпалер 4 л 20-30 м2 4-6*

*стандартний розмір «євро-шпалер» 10,05 х 0,53 м

Супутні товари
Новинка!
Шпалерний клей “Euroline”
24.00 грн
Детальніше
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Special”
60.00 грн
Детальніше
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Vinyl”
60.00 грн
Детальніше
Новинка!
Шпалерний клей “Premium Vlies”
60.00 грн
Детальніше