Шпалерний клей “Euroline”. Primacol Professional
Шпалерний клей “Euroline”
Новинка!
Ціна:
30.00 грн
Бренд: Primacol Professional
Об`єм:
Кількість
Фасування 60 гр., 100 гр., 200 гр.
Спосіб нанесення валик, щітка
Час висихання близько 20 год
Колір на швах безколірний
Опис та властивості

Формула, по який вироблений клей для шпалер EUROLINE (Євролайн), дозволяє досягнути необхідного результату при мінімальних витратах. Універсальний шпалерний клей EUROLINE можна використовувати для всіх видів шпалер та приклеювати полістирольну стельову плитку. Ідеально гладко лягає, не залишає «комків» і плям після висихання. До складу входить фунгіцид, який запобігає появі та розвитку плісняви. Серія EUROLINE – це ідеальне співвідношення ціни і якості від бренду Primacol Professional.

Спосіб застосування
Приготування клею

Вміст упаковки залити необхідною кількістю холодної води (див. таблицю), інтенсивно розмішуючи біля 1-2 хвилин. Зачекати 5-6 хвилин і знову розмішати. Клей готовий до застосування. Термін використання готової суміші протягом 7 діб з моменту приготування. Необхідною вимогою є збереження в герметично закритій тарі. Перед наступним використанням необхідно перемішати.

Приклеювання шпалер

Поверхня, призначена для приклеювання шпалерами, повинна бути суха, чиста, без пилу та жиру. Тріщини, нерівності, та різні недоліки повинні бути зашпакльовані. Перед тим, як клеїти шпалери, необхідно заґрунтувати стіну клеєм (пропорція в таблиці). Клей наносити рівномірно по всій поверхні шпалерної смужки. Після нанесення клею, шпалерний лист необхідно скласти у наступній пропорції 1/3 до 2/3.

Складену шпалерну смужку необхідно залишити на 5-10 хвилин. Шпалерні смужки наклеюємо вздовж вертикальної лінії, починаючи від вікна. Шпалери повинні бути притиснені за допомогою валика для видалення бульбашок повітря. Надлишки клею протерти чистою вологою ганчіркою. Під час приклеювання необхідно дотримуватись рекомендацій виробника (вказано на упаковці). Час повного висихання біля 20 годин.

Зберігання

Зберігати при температурі від +5 до +30 °С в сухому місці та закритій упаковці.

Застосу-
вання
Кількість води на упаковкуПродук-
тивність
Кількість шпалер-
них рулонів
Ґрунту-
вання
7 л 55-75 м2 ---
Легкі шпалери 5 л 25-30 м2 5-6*
Всі види важких шпалер 4 л 20-25 м2 4-5*

*стандартний розмір «євро-шпалер» 10,05 х 0,53 м

Супутні товари