Матрац Zephyr Lazy Slivki. HIGHFOAM
Матрац Zephyr Lazy Slivki
Доставка - 50%
Ціна:
4896.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 82-82
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 22 см
Жорсткість 2-нижче середньої
Навантаження До 120 кг
Чохол з блискавкою Так
Термін експлуатації До 10 років
Гарантія 36 місяців
Опис та властивості

Матрац Zephyr Lazy Slivki TM «Highfoam» (Зефір Лейзі Слівкі TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац з рівнем ступеню жорсткості - нижче середнього (з обох сторін).

Дана модель відноситься до матраців підвищеної комфортності, має високі показники ортопедичності та стійкості.

Зефір Лейзі Слівкі TM «Хайфом», виготовлено з інноваційного матеріалу Highfoam™, у вигляді трьохшарового блоку. Шар пінополіуретану, знаходиться між двома шарами піни з пам'яттю Highfoam™ (щільність - 40).

Модель матрацу Lazy Muss обирають у переважній більшості покупці, які шукають та аналізують інформацію про товари, порівнюють характеристики, та хочуть купити дійсно якісний ортопедичний матрац за зваженою ціною.

Матрац входить до серії "Зефір" добре відомого на теренах України бренду «Highfoam». Продукція серії "Zephyr" орієнтована на впевнених у собі людей, сповнених сил та амбіцій, які потребують специфічного відпочинку. Матраци лінійки оптимально розподіляють вагу, забезпечують повітропроникність та оптимальну підтримку активних людей, будь-якої статури.

Основа матрацу, знаходиться по середині, це блок із перевіреного пінополіуретану HIGHFOAM™ (Хайфом™), який присутній на ринку вже майже друге десятиліття. Середній шар, надає матрацу міцності та пружності. Два верхні шари, що "огортають" матрац з двох сторін, це меморі-піна, з мікропористою структурою, що в результаті створює комфортну амортизацію.Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 120 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним чохлом з стрейчевої тканини Gift. Це тканина нового покоління, яка є неймовірно м'якою та приємною на дотик, з ефектом "софт-тач".

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 120 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та 2 - нижче середньої (2 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - пінополіуретан Highfoam™, що забезпечує точковий розподіл навантаження та правильну підтримку хребта. Піна з пам'яттю Highfoam™ (два шари) сприяє глибокому розслабленню м'язів підчас вашого сну. Memory-Foam, це піна, яка має властивість "підлаштовуватись" під вигини тіла людини, з подальшим вирівнюванням до попередньої форми.

Чохол: Gift - стрейчева тканина, що викликає приємні відчуття при контакті, та створює здорову атмосферу для тіла.

В конструкції матрацу використовується три шари наповнювача. Така комбінація забезпечує максимально комфортну амортизацію і ефект антитиску водночас.

Високий матрац Zephyr Lazy Slivki TM «Highfoam» - анатомічний гіпоалергенний матрац з меморі ефектом, наповнювачем і піною Highfoam™ - оптимальне рішення для покупців з середньою вагою, та вагою вище середньої.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ЗЕФІР ЛЕЙЗІ СЛІВКІ
Супутні товари