Матрац Zephyr Lazy Sufle. HIGHFOAM
Матрац Zephyr Lazy Sufle
Доставка - 50%
Ціна:
4314.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 83-83
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 19 см
Регулювання жорсткості Так
Жорсткість 4-вище середньої; 5-висока
Навантаження До 130 кг
Чохол з блискавкою Так
Термін експлуатації До 10 років
Гарантія 36 місяців
Опис та властивості

Матрац Zephyr Lazy Sufle TM «Highfoam» (Зефір Лейзі Суфлє TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац з можливістю регулювання жорсткості. Модель відноситься до матраців з підвищеним ступенем жорсткості, з однієї сторони 4 ступінь, з іншої 5, проте має високі показники ортопедичності та стійкості.

Зефір Лейзі Суфлє TM «Хайфом», виготовлено з добре відомого матеріалу Highfoam™, у вигляді блоку з трьох шарів. Один з них це полотно з кокосового волокна, яке і надає матрасу додаткової жорсткості однієї з сторін. Над кокосовим полотном розміщено тонкий шар з пінополіуретану Highfoam™, для забезпечення максимального комфорту.

Важливим аргументом, щодо вибору моделі Lazy Sufle TM «Highfoam» є те, що у вас є можливість самостійного вибору жорсткості матраца, і зробити це доволі просто - потрібно лише перевернути матрац на сторону, яка вам більше підходить, або ж змінювати сторони з певною періодичністю.

Матрац входить до серії "Зефір" популярного на теренах України бренду «Highfoam». Продукція серії "Zephyr" орієнтована на впевнених у собі людей, сповнених сил та амбіцій, які потребують специфічного відпочинку. Матраци лінійки оптимально розподіляють вагу, забезпечують повітропроникність та оптимальну підтримку активних людей, будь-якої статури.

Основа матрацу блок із інноваційного пінополіуретану HIGHFOAM™ (Хайфом™), який забезпечує правильний розподіл навантаження, робить одну з сторін менш жорсткою, та забезпечує правильну підтримку хребта, гарантуючи максимально комфортний і приємний відпочинок. Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 130 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стрейчевим чохлом з тканини Gift. Це тканина нового покоління, яка є неймовірно м'якою та приємною на дотик.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями з можливістю вибору жорсткості.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 130 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: так. Сторона 1 - вище середньої (4 ступінь); Сторона 2 - висока (5 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - пінополіуретан Highfoam™, шар з кокосового полотна, шар тонкого пінополіуретану Хайфом™.

Чохол: знімний, з тканини з стрейчу. Gift - стрейчева тканина, що створює здорову атмосферу для тіла, забезпечуючи комфортний сон.

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується два шари інноваційного пінополіуретану Хайфом™, різної товщини, у поєднанні з натуральним полотном з спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом (кокосове полотно).

Zephyr Lazy Sufle TM «Highfoam» - анатомічний жорсткий безпружинний матрац, з офіційною гарантією виробника - оптимальне рішення для покупців, з середньою вагою, та вагою вище середньої.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити матрац, який ідеально пасуватиме саме для вас. 

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ЗЕФІР ЛЕЙЗІ СУФЛЄ
Супутні товари