Тонкий матрац Emerald Dream. HIGHFOAM
Тонкий матрац Emerald Dream
Знижка на доставку
Ціна:
1416.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 204-204
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній тонкий матрац
Висота матрацу 6 см
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 100 кг
Чохол з блискавкою Так
Транспортування Скрутка
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Тонкий матрац Emerald Dream TM «Highfoam» (Емеральд Дрім TM «Хайфом») – це спеціальний матрац, товщиною 6 сантиметрів, яким можна вирівняти поверхню дивану, або надати йому додаткової жорсткості, а також збільшити рівень жорсткості вашого основного матрацу. Такі матраци мають серед споживачів різні назви - топер, топпер або футон. Топер моделі Дрім відноситься до тонких матраців з середнім ступенем жорсткості (3 ступінь).

Емеральд Дрім TM «Хайфом», виготовлено на основі пінополіуретану Ortofoam™, у вигляді моноблоку. Шар наповнювача матраца виготовлено з добре відомого ППУ Ортофом™, що гарантовано забезпечує комфортне та природне положення тіла людини підчас лежання.

Серед покупців, які шукають не дорогі топпери та розуміють, що сон на нерівній поверхні може призвести до ряду серйозних захворювань, вагомим аргументом щодо обрання саме моделі Emerald Dream TM «Highfoam» є той факт, що модель спеціально створена для вирішення проблем з нерівними чи недостатньо жорсткими поверхнями. Саме тому, тонкий матрац підходить для широкого кола споживачів. Окрім цього, топер зручний у використанні, дуже легко скручується і не займатиме багато місця, навіть у невеликій квартирі. Не менш важливою характеристикою є те, що матрац доставляється з заводу виробника у вакуумній скрутці, без втрати характеристик. Такий вид пакування, дозволяє заощадити на доставці (менші габарити), самостійно забрати матрац з складу перевізника, помістити навіть у невеликий автомобіль, та донести його без сторонньої допомоги у квартиру або будинок.

Матрац входить до серії "Emerald" популярного бренду «Highfoam». Продукція серії "Емеральд" – це влучне поєднання екологічних компонентів з сучасним наповнювачем - еластичним пінополіуретаном. Тонкі матраци серії запобігають можливому погіршенню стану здоров'я людей через відпочинок і сон на нерівних, чи хвилястих поверхнях, які можуть сприяти загостренню хронічних захворювань та появі сколіозів, лордозів, судом, погіршення кровообігу.

Мінімальна товщина робочої поверхні пінополіуретану, складає 4-5 см. Основа тонкого матрацу Емеральд Дрім TM «Хайфом», завтовшки 6 см, вдало компенсує недоліки поверхонь, даючи змогу підтримати правильне ортопедичне положення людини, а також забезпечує комфортне положення тіла підчас вашого відпочинку.

Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 100 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стрейчевим чохлом з тканини Soty. Це якісна тканина із стрейчу, з особливим плетінням, для забезпечення довговічності матеріалу, є приємною на дотик, що посилює комфортні відчуття.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній топер (тонкий матрац).

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 100 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та Сторона 2 - жорсткість середня (3 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів. Виробництво нестандартних матраців можливо тільки при умові, що розміри мають кратність 5 чи 0 см. 

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - екологічно чистий ППУ Ortofoam™.

Чохол: з тканини Soty. Чохол з такої тканини, забезпечуює комфортний сон та тривалий термін використання чохла (високий показник зносостійкості).

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується один шар пінополіуретану Ортофом™, з однорідною структурою комірок (усі комірки одного діаметру). Матеріал завдяки універсальній жосткості підходить для будь-якого віку.

Emerald Dream TM «Highfoam» - анатомічний безпружинний гіпоалергенний топпер, з офіційною гарантією виробника та усіма необхідними сертифікатами - хороше рішення для покупців, з середньою вагою, та вагою нижче середньої, які шукають не дорогий тонкий матрац.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити топер, який ідеально пасуватиме саме для вас. Також, наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам у підпорі ортопедичних подушокнаматрацників та підматрацниківковдр і інших товарів для сну.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ЕМЕРАЛЬД ДРІМ
Супутні товари