Тонкий матрац Emerald Tropic. HIGHFOAM
Тонкий матрац Emerald Tropic
Знижка на доставку
Ціна:
2148.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 203-203
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній тонкий матрац
Висота матрацу 8 см
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 110 кг
Чохол з блискавкою Так
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Тонкий матрац Emerald Tropic TM «Highfoam» (Емеральд Тропік TM «Хайфом») – це спеціальний матрац, товщиною 8 сантиметрів, яким можна вирівняти поверхню дивану, або надати йому додаткової жорсткості, а також збільшити рівень жорсткості вашого основного матрацу. Такі матраци мають серед споживачів різні назви - топер, топпер або футон. Топер моделі Тропік серії Емеральд, відноситься до тонких матраців з середнім ступенем жорсткості (3 ступінь).

Емеральд Тропік TM «Хайфом», виготовлено на основі пінополіуретану Ortofoam™, у вигляді блоку з трьох шарів. Два шари наповнювача матраца виготовлено з добре відомого ППУ Ортофом™, що гарантовано забезпечує комфортне та природне положення тіла людини підчас лежання. А поєднання з кокосовим полотном (середній шар), забезпечує додаткову жорсткість і чудовий ортопедичний ефект.

Серед покупців, які шукають не дорогі топпери та розуміють, що сон на нерівній поверхні може призвести до ряду серйозних захворювань, вагомим аргументом щодо обрання саме моделі Emerald Tropic TM «Highfoam» є той факт, що модель спеціально створена для вирішення проблем з нерівними чи недостатньо жорсткими поверхнями. Саме тому, тонкий матрац підходить для широкого кола споживачів.

Матрац входить до серії "Emerald" популярного бренду «Highfoam». Продукція серії "Емеральд" – це влучне поєднання екологічних компонентів з сучасним наповнювачем - еластичним пінополіуретаном. Тонкі матраци серії запобігають можливому погіршенню стану здоров'я людей через відпочинок і сон на нерівних, чи хвилястих поверхнях, які можуть сприяти загостренню хронічних захворювань та появі сколіозів, лордозів, судом, погіршення кровообігу.

Мінімальна товщина робочої поверхні пінополіуретану, складає 4-5 см. Основа тонкого матрацу Емеральд Тропік TM «Хайфом», завтовшки 8 см, ефективно компенсує недоліки поверхонь, забезпечує комфортне положення тіла підчас вашого відпочинку, а також надає змогу підтримати правильне ортопедичне положення людини.

Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 110 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стрейчевим чохлом з тканини Soty, з особливим плетінням, для забезпечення довговічності матеріалу, є приємною на дотик, що посилює комфортні відчуття.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній топер (тонкий матрац).

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 110 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та Сторона 2 - жорсткість середня (3 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів. Виробництво нестандартних матраців можливо тільки при умові, що розміри мають кратність 5 чи 0 см. 

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: два шари блоку - екологічно чистий ППУ Ortofoam™, забезпечує еластичність та м'якість. Кокосове полотно, завдяки жорсткості якого, топпер ідеально підходить для вирівнювання спального місця.

Чохол: з тканини Soty. Чохол з такої тканини, забезпечуює комфортний сон та тривалий термін використання чохла (високий показник зносостійкості).

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується два шари пінополіуретану Ортофом™, з однорідною структурою комірок (усі комірки одного діаметру). Структуру топера доповнено полотном з спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом (кокосове полотно), яке забезпечує міцність та підвищує жорсткість матрацу.

Emerald Tropic TM «Highfoam» - анатомічний безпружинний гіпоалергенний топпер, з офіційною гарантією виробника та усіма необхідними сертифікатами - хороше рішення для покупців, з середньою вагою, та вагою нижче середньої, які шукають не дорогий тонкий матрац.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити топер, який ідеально пасуватиме саме для вас. Також, наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам у підпорі ортопедичних подушокнаматрацників та підматрацниківковдр і інших товарів для сну.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ЕМЕРАЛЬД ТРОПІК
Супутні товари