Матрац Spice Koritsa. HIGHFOAM
-22% Матрац Spice Koritsa
Акція!
Ціна:
3522.00 грн 2742.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 87-87
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Пружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 19 см
Ефект Зима/Літо Так
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 120 кг
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Матрац Spice Koritsa TM «Highfoam» (Спайс Кориця TM «Хайфом») – це двосторонній пружинний ортопедичний матрац з ефектом Зима/Літо. Модель відноситься до матраців з середнім ступенем жорсткості, має хороші показники ортопедичності та стійкості.

Спайс Кориця TM «Хайфом», виготовлено у вигляді блоку з 5 шарів з євро каркасом. Перший та останній шар зроблено з добре відомого матеріалу Ortofoam™, для забезпечення максимального комфорту. Після нього знаходиться два шари термовойлоку, а по середині блок з незалежних пружин, який посилено двома металевими рамками.

Розріз матрацу відображено на інфографіці, що розміщена нижче.

Ключовим аргументом, щодо вибору моделі Spice Koritsa TM «Highfoam» є те, що це найбільш доступна модель пружинного матрацу з блоком незалежних пружин C-Rich. Пружинний матрац має подвійну міцність і термін експлуатації (посилений двома рамками з металу).

Матрац входить до серії "Спайс" відомого в Україні бренду «Highfoam». Продукція серії "Spice" орієнтована на споживачів, котрі шукають прості, але якісні матраци з пружинним блоком. В матрацах серії використовуються унікальні пружини C-Rich, що мають гарантовану подвійну міцність та збільшений термін експлуатації пружинного блоку. Завдяки цьому, навантаження розподіляється рівномірно і продовжується термін експлуатації матраца вцілому.

Основа матрацу пружинний блок "Сі-Річ", термовойлок та два шари із якісного пінополіуретану ORTOFOAM™ (Ортофом™), який посилює ортопедичні властивості пружинного матрацу, забезпечуючи максимально приємний і комфортний відпочинок. Для попередження деформацій матрацу, по периметру розміщено еврокаркас з поролону. Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 120 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано чохлом з жакарду з ефектом Зима-Літо. Це міцна тканина з шаром натуральної бавовни, яка сприяє кращій тероморегуляції та повітропроникності чохла, без втрати зносостійкості.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: пружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 120 кг.

Ефект Зима/Літо: так.

Жорсткість: Сторона 1 та Сторона 2 - середня жорсткість (3 ступінь).

Регулювання ступеню жорсткості: ні.

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів. 

Замовлення нестандартних розмірів: виробництво нестандартних матраців можливо тільки при умові, що розміри мають кратність 5 чи 0 см. Ціни на нестандартні розміри меншої площі ніж 1,5m² розраховуються індивідуально.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - пружинний блок C-Rich, 2 шари з термовойлоку, 2 шари тонкого пінополіуретану Ортофом™, евро-каркас по периметру.

Чохол: з жакардової тканини. Spice Cotton - міцна тканина, в якій збережено максимум натуральних характеристик, завдяки присутності шару бавовни.

Особливістю моделі пружинного матрацу є те, що в конструкції використовується блок з пружин C-Rich, що виготовлені за технологією насичення мікроелементами вуглецю. Ці мікроелементи ві відповідають за покращення міцності кожної пружини, що в свою чергу подовжує термін експлуатації блоку і матрацу. Окрім цього, рама з поролону (єврокаркас), яка встановлена по периметру пружинного блоку, робить матрац більш жорстким та допомагає підтримувати правильну форму протягом довгого часу (за умов дотримання правил експлуатації рекомендованих виробником). Термовойлок (шерсть) забезпечує оптимальний мікроклімат, забезпечуючи хорошу повітряну регуляцію та регуляцію вологи.

Spice Koritsa TM «Highfoam» - гіпоалергенний пружинний матрац середньої жорсткості, з офіційною гарантією виробника - гарне рішення для покупців, з середньою вагою, та вагою нижче середньої.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити матрац, який ідеально пасуватиме саме для вас. Також, наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам у підборі ортопедичних подушокнаматрацників та підматрацниківковдр і інших товарів для сну.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ СПАЙС КОРИЦЯ
Супутні товари