Матрац Largo Slim Lux. HIGHFOAM
-9% Матрац Largo Slim Lux
Акція!
Ціна:
2628.00 грн 2388.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 227-227
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 15 см
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 100 кг
Транспортування Скрутка
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Матрац Largo Slim Lux TM «Highfoam» (Ларго Слім Люкс TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац із середнім ступенем жорсткості (3 ступінь) з обох боків та чохлом із стрейчу.

Ларго Слім Люкс TM «Хайфом», виготовлено на основі пінополіуретану Ortofoam™, у вигляді моноблоку. Один шар наповнювача матраца виготовлено з екологічно чистого ППУ Ортофом™, що забезпечує гарний ортопедичний ефект, для відчуття комфорту підчас відпочинку.

Модель Largo Slim Lux TM «Highfoam», обирають у переважній більшості ключові клієнти, оскільки це доступний та одночасно якісний матрац, який підходить для бізнес сегменту (B2B). Не менш важливим є те, що модель підходить для широкого кола споживачів незалежно від стану здоров'я, тому матрац користується також популярністю і в пересічних покупців. Однією із ключових характеристик для роздрібних покупців є те, що матрац доставляється з заводу виробника у вакуумній скрутці, без втрати характеристик. Такий вид пакування, дозволяє заощадити на доставці (менші габарити), самостійно забрати матрац з складу перевізника, помістити навіть у невеликий автомобіль, та донести його без сторонньої допомоги у квартиру або будинок.

Матрац входить до серії "Largo" добре відомого та перевіреного бренду «Highfoam». Продукція серії "Ларго" – розроблялась спеціально для готельного сектору, для забезпеченні номерів готелів різного рівня та категорій - від хостелів та пансіонатів до п'ятизіркових закладів.

Широкий асортимент, хороша якість роблять матраци серії оптимальним вибором для готелю, хостелу, бази відпочинку або гостьового дому.

Основа матрацу, має хороші показники зносостійкості, та чудово розподіляє вагу людини, а також забезпечує комфортне та природне положення тіла.

Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 100 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано чохлом із стречевої тканини. Чохол має хороші показники зносостійкості та приємний на дотик.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 100 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Жорсткість: Сторона 1 та Сторона 2 - середня (3 ступінь).

Регулювання ступеню жорсткості: ні.

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Замовлення нестандартних розмірів: виробництво нестандартних матраців можливо тільки при умові, що розміри мають кратність 5 чи 0 см. Ціни на нестандартні розміри меншої площі ніж 1,5m² розраховуються індивідуально.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - інноваційний пінополіуретан Ortofoam™.

Чохол: із стрейчу.

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується один шар пінополіуретану Ортофом™, структура комірок якого оптимально розподіляє навантаження, а також дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині матрацу.

Largo Slim Lux TM «Highfoam» - гіпоалергенний безпружинний матрац, з офіційною гарантією виробника та усіма необхідними сертифікатами - оптимальне рішення для гуртових покупців (готелів, хостелів, пансіонатів, тощо), які шукають якісний але не дорогий матрац.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити матрац, який ідеально пасуватиме саме для вас. 

Також, наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам у підборі ортопедичних подушокнаматрацників та підматрацниківковдр і інших товарів для сну.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ЛАРГО СЛІМ ЛЮКС
Супутні товари