Матрац Argentum Star. NOBLE
-9% Матрац Argentum Star
Акція!
Ціна:
5904.00 грн 5364.00 грн
Бренд: NOBLE
Код товару: 68-68
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 20 см
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 120 кг
Чохол з блискавкою Так
Система вентиляції Так
Термін експлуатації До 12 років
Гарантія 60 місяців
Опис та властивості

Argentum Star TM «Noble» (Аргентум Стар TM «Нобл») – це ортопедичний двосторонній матрац з середнім ступенем жорсткості, з обох сторін. Аргентум Стар TM «Нобл» забезпечує оптимальну пружність та правильне положення тіла підчас вашого сну, забезпечуючи повітрообмін завдяки спеціальній системі каналів.

Матрац входить до серії "Аргентум" преміум бренду «Noble», яка пропонує продукцію для сну, з надзвичайно вдалим поєднанням простих та перевірених матеріалів, що забезпечує оптимальний рівень комфорту для вашого якісного відпочинку.

Основа матрацу складається з двох шарів пінополіуретану HIGHFOAM BIO™ (Хайфом Біо™), щільністю 35 кг/м³, який гарантує ортопедичну підтримку та створює комфортний (середній) рівень жорсткості матрацу. Особлива структура комірок високоеластичного пінополіуретану Хайфом Біо™ дає змогу по різному реагувати на навантаження.

Матрац укомплектовано знімним стьобаним чохлом Silvero. Тканина Сільверо – неймовірно комфортна та приємна на дотик тканина, яка прошита срібними нитками м'якої обробки, що надає матрацу антибактеріальних властивостей без втрати параметрів щодо оптимального комфорту для вашого здорового відпочинку в ночі.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній ортопедичний матрац.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 120 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та 2 - середній (3 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: Highfoam Bio™ - жорсткий пінополіуретан (щільність - 35), з обох боків, з системою повітрообміну.

Чохол: Silvero - стрейчева тканина з срібними нитками (антибактеріальна). Чохол на блискавці (знімний).

В конструкції наповнювача матрацу використовується спеціальна система повітрообміну, що створена завдяки V-подібним повітряним каналам, які забезпечують додаткову вентиляцію у матраці, для забезпечення комфортного мікроклімату спального місця.

Матрац Argentum Star TM «Noble» сміливо можна назвати антиалергенним, оскільки у наповнювачі Highfoam Bio™ відсутні дрібнодисперсні частинки, які можуть стимулювати життєдіяльність пилових кліщів. Окрім цього, для преміум бренду «Нобл» використання гіпоалергенних матеріалів, та інноваційних наповнювачів є золотим стандартом.

Матрац підходить для людей з вагою вище середньої.

ІНФОРГАФІКА: НОБЛ АРГЕНТУМ СТАР
Супутні товари