Матрац Platinum Comfort. NOBLE
-9% Матрац Platinum Comfort
Акція!
Ціна:
9720.00 грн 8832.00 грн
Бренд: NOBLE
Код товару: 72-72
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 20 см
Жорсткість 2-нижче середньої
Навантаження До 150 кг
Чохол з блискавкою Так
Система вентиляції Так
Термін експлуатації До 12 років
Гарантія 60 місяців
Опис та властивості

Матрац Platinum Comfort TM «Noble» (Платинум Комфорт TM «Нобл») – це двосторонній матрац з підвищеними ортопедичними властивостями, ступенем жорсткості нижче середньої, з обох сторін. 

Платинум Комфорт TM «Нобл» завдяки особливому рельєфу поверхні моноблоку володіє мікромасажним ефектом, який покращує тонус вашого організму, позитивно впливаючи на циркуляцію крові.

Матрац входить до серії "Платінум" преміум бренду «Noble», яка є неперевершеним тандемом найсучасніших матеріалів з прогресивнними технологіями виробництва. Ретельно відібрані найдосконаліші моделі, гідні леблу "Premium" забезпечують не лише почуття найвищого комфорту, а й гарантують максимально здоровий відпочинок.

Основа матрацу це моноблок із високоеластичного пінополіуретану HIGHFOAM BIO™ (Хайфом Біо™), підвищеної щільності 55 кг/м³, має різні розміри комірок, що розташовані у різному порядку. Саме така технологія дозволяє оптимально розподілити масу тіла людини, навіть, якщо мова йде про достатньо велику вагу. Максимально допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 150 кг на одне спальне місце, що не може не вражати.

Матрац укомплектовано знімним стьобаним чохлом Silvero з сіткою по периметру чохла. Тканина Сільверо – неймовірно комфортна та приємна на дотик тканина, яка прошита срібними нитками м'якої обробки, що надає матрацу антибактеріальних властивостей та забезпечує оптимальний комфорт для вашого здорового сну.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з підвищеними ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 150 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та 2 - нижче середньої (2 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: Highfoam Bio™ - пінополіуретан підвищеної щільності (щільність - 55), з обох боків, з повітряними каналами.

Чохол: Silvero - стрейчева тканина з срібними нитками (антибактеріальна). Чохол на блискавці (знімний).

В конструкції наповнювача матрацу використовується спеціальна 5-ти зональна перфорація, яка забезпечує розподіл тиску по зонах матрацу. Дана система правильної підтримки важлива для поперекового та плечового відділів. Повітряні канали блоку та спеціальна 3D сітка по периметру чохла дозволяє матрацу провітрюватись, та забезпечувати комфортний мікроклімат спального місця.

Platinum Comfort TM «Noble» - інноваційний анатомічний матрац з зонуванням, наповнювачем Highfoam Bio™ та повітряними каналами - ідеальне рішення для споживачів з вагою вище середньої та з великою вагою.

ІНФОРГАФІКА: НОБЛ ПЛАТІНУМ КОМФОРТ
Супутні товари