Матрац Platinum Hercules. NOBLE
-7% Матрац Platinum Hercules
Акція!
Ціна:
9582.00 грн 8952.00 грн
Бренд: NOBLE
Код товару: 73-73
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 24 см
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 160 кг
Чохол з блискавкою Так
Система вентиляції Так
Термін експлуатації До 12 років
Гарантія 60 місяців
Опис та властивості

Високий матрац Platinum Hercules TM «Noble» (Платинум Геркулес TM «Нобл») – це двосторонній унікальний високо ортопедичний матрац з середнім ступенем жорсткості, з обох сторін. Даний матрац ідеальний варіант для споживачів, котрі шукають матрац преміум якості з високою стійкістю. Окрім цього, Платинум Геркулес TM «Нобл» завдяки комбінації найбільш витривалих матеріалів Highfoam Bio™, характеризується надвисоким рівнем комфорту в поєднанні з високою витривалою здатністю. Одним з найпереконливіших аргументів, щодо вибору даної моделі є факт, що матрац Геркулес TM «Нобл», розроблявся за участю провідних фахівців ортопедів-травматологів України.

Матрац входить до серії "Платінум" елітного бренду «Noble», яка є неперевершеним тандемом найсучасніших матеріалів з прогресивнними технологіями виробництва. Ретельно відібрані найдосконаліші моделі, гідні леблу "Premium" забезпечують не лише почуття найвищого комфорту, а й гарантують максимально здоровий відпочинок.

Основа матрацу це блок із трьох шарів пінополіуретану HIGHFOAM BIO™ (Хайфом Біо™), різної щільності (55-40-55 кг/м³). Така технологія та особливі властивості матеріалу забезпечують ефект антитиску, перешкоджаючи та запобігаючи здавленню судин і капілярів. Висока несуча здатність матрацу дозволяє правильно розподілити масу тіла людини, навіть, якщо мова йде навіть про велику вагу. 

Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 160 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стьобаним чохлом Silvero з сіткою по периметру чохла та технологією Q-Dry&Soft (Кю-Драй енд Софт).

Тканина Сільверо – неймовірно комфортна та приємна на дотик тканина, яка прошита срібними нитками м'якої обробки, для антибактеріального ефекту.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з високо ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 160 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та 2 - середня (3 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: Перший та третій шари - високоеластичний пінополіуретан Highfoam Bio™ (щільність - 55), другий шар, що знаходиться по середині - пінополіуретан підвищеної пружності Хайфом Біо™ (щільність - 40).

Чохол: Silvero - стрейчева тканина з срібними нитками (антибактеріальна). Чохол на блискавці (знімний). Технологія Q-Dry&Soft змінить ваше уявлення про матрацні тканинах за рахунок неперевершеної якості та ідеального комфорту.

В конструкції матрацу використовується три шари пінополіуретану. Така структура блоку, у поєднанні з нерівномірною структурою високоеластичного пінополіуретану створює ефект обтікання, а шар підвищеної пружності утримує жорстку структуру матраца, дозволяючи уникнути відчуття провалювання. Спеціальна 3D сітка по периметру чохла дозволяє матрацу провітрюватись, та забезпечувати комфортний мікроклімат спального місця.

Platinum Hercules TM «Noble» - анатомічний інноваційний матрац з зонуванням, наповнювачем Highfoam Bio™ - напевно чи не найкраще рішення для покупців з великою вагою.

ІНФОРГАФІКА: НОБЛ ПЛАТІНУМ ГЕРКУЛЕС
Супутні товари