Let's Shine Lviv. Декоративна фарба. Primacol Decorative
Let
Безкоштовна доставка
Ціна:
918.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Об`єм:
Кількість
Безпека Іграшок EN 71-3
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування
Витрата до 7,5 м²/л (1 шар)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Спосіб нанесення валик, пензель
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Тонування 54 варіанти
Час висихання 12 год. (повне)
Опис та властивості

Let’s Shine Lviv (Летс Шайн Львів) TM «Primacol Decorative» (Прімакол Декорейтів) – це декоративна фарба з брокатом (з золотистим гліттером) для стін та стель. Витончений декоративний ефект фарби Let’sShine є прихованим, і стає видимим при падінні світла на пофарбовану поверхню. Продукт призначений для декоративного оздоблення стін і стель всередині приміщень. Let’s Shine характеризується високою стійкістю до миття і відмінною покриваючою здатністю. Фарба декоративна Let’s Shine призначена для фарбування мінеральних поверхонь, мінеральної штукатурки, штукатурки на основі гіпсу, гіпсових плит, цегли, дерева і дерево-похідних матеріалів, а також шпалер зі скловолокна.

Продукт відповідає вимогам Європейського стандарту PN-EN 71-3 "Безпека іграшок". 

Safety Of Toys EN 71-3 (Безпека Іграшок) – це європейський стандарт, який визначає процес перевірки та попередньо допустимі концентрації для міграції токсичних елементів (в т. ч. миш'яку, барію, свинцю, кадмію, хрому, ртуті) з поверхні матеріалів для іграшок.

Заява про відповідність декоративної фарби Let’s Shine «Primacol Decorative», даному стандарту, гарантує безпечну експлуатацію продукту у приміщеннях для дітей (для дитячих кімнат, для дошкільних закладів, шкіл, тощо).

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Поверхня повинна бути міцною, сухою, гладкою, без пилу, залишків клею чи фарби. Свіжі штукатурки можна фарбувати через 4 тижні після нанесення.

Сильно поглинаючу поверхню рекомендовано заґрунтувати акриловою ґрунтовкою.

Підготовка продукту

Відкрийте упакування Let’s Shine та ретельно перемішайте. Далі відкрийте упакування з брокатом та насипте його в фарбу.

Обережно та ретельно змішайте брокат з фарбою, рівномірно розподіливши його в усьому об’ємі фарби.

Вимішування слід проводити вручну, без застосування автоматичних змішувачів, щоб не пошкодити брокат.

Увага! Роботу слід запланувати таким чином, щоб приготовлену фарбу використати якнайшвидше протягом не більше, ніж 24 год. після приготування. В іншому випадку є ризик псування продукту.

Колорування

Колорується спеціальними колорантами TM «Primacol Decorative» ручним способом, згідно дозувань, що наведено у таблиці Варіанти Тонування (розміщена нижче).

Зверніть увагу! Наявна кольорова гама дозволяє отримати ще більше відтінків, змішуючи готові пігменти один з одним.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості Фарбування стелі починати від вікна в глиб кімнати в напрямку падіння світла. Фарбування стін слід починати з важкодоступних ділянок, наприклад навколо радіаторів опалення і кутів. Фарбу наносити валиком з дрібним ворсом (6-8мм), вертикальними рухами згори - вниз. Фарбування кожного фрагменту поверхні повинно бути завершене рухом валика в одному напрямку, наприклад вниз. Фарбування наступного фрагменту починати одразу, методом «мокрим по мокрому», щоб уникнути утворення видимих стиків (швів) фарби. При фарбуванні поверхні великої площі, слід уникати перерв. Заборонено локальне підфарбування, або корегування пофарбованої поверхні по напівсухій фарбі. Валик потрібно щедро змочувати у фарбі та рівномірно розподіляти фарбу по поверхні. Важливо не фарбувати поверхню сухим валиком. Залежно від поглинаючої здатності поверхні, якості її підготовки, та обраного кольору фарби може виникнути потреба в нанесенні другого шару фарби. Другий шар фарби можна наносити після висихання попереднього, через 3-4 години.

Увага! Перед виконанням оздоблювальних робіт, слід зробити пробне нанесення продукту на поверхню невеликої площі, з метою ознайомлення з властивостями продукту, кінцевим візуальним ефектом, та технікою нанесення.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі навколишнього середовища та поверхні не нижчою, ніж +5˚С, уникаючи впливу прямого сонячного випромінювання на пофарбовану поверхню. Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом. Суха на дотик: 1-2 год. Наступний шар: через 3-4 год. Час повного висихання: 12 год.

Витрата з упакування: 2 л – до 15 м², з фасування на 1 шар, в залежності від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби.

ВАРІАНТИ ТОНУВАННЯ ФАРБИ LET'S SHINE LVIV
ПРИКЛАДИ РОБІТ
Супутні товари
Безкоштовна доставка
Selecta 07 Premium. Латексна фарба (Матова, База А)
1452.00 грн
Детальніше
Фарба інтер’єрна "Mattlatex"
96.00 грн
Детальніше
Ексклюзив!
Колорант для LET
90.66 грн
Детальніше