Структурна штукатурка "Короїд" М2 (Силіконова). Bayris
Ціна:
1218.24 грн
Бренд: Bayris
Вага: 25.00 кг
Кількість
Час висихання 24 години при температурі повітря (20±2) °С
та відносній вологості повітря не вище 65 %.
Повне висихання і перефарбування через 2-3 дні.
Витрата Для зернистості 2,0 мм становить 2,8 кг/м2 при рівній поверхні.
Точна витрата визначається при пробному відпрацюванні
технології на маленькій або малопомітній частині стіни.
Колорування Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами
Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D.
Опис та властивості
Призначення

Для оштукатурення виду «КОРОЇД» як нових, так і старих, мінеральних і бетонних поверхонь будь-якого типу, включаючи вапняні і силікатні, з метою їх збереження та захисту. Рекомендована як фінішне покриття в місцях з проблемною атмосферою (високий рівень опадів, агресивна хімія промислових викидів, запорошеність доріг, морські узбережжя), а також як системний матеріал, що захищає теплоізоляційні плити з мінеральної вати. Придатна для створення міцних зносостійких поверхонь всередині приміщень

Характеристики

Готовий матеріал пастоподібний, білого кольору, без запаху, що поєднує в собі найкращі властивості. Дозволяє отримати дуже еластичне покриття, армоване мікроволокнами, що виключає появу мікротріщин при сильних морозах та забезпечує цілісність навіть на великих площах. Для матеріалу характерний високий ступінь зчеплення з поверхнею, водостійкість, проникність вуглекислого газу і особлива стійкість до цвілі та грибів. Це найбільш міцний та довговічний матеріал з усіх існуючих. Не піддається дії атмосферних впливів та агресивного УФ-випромінювання. Структура покриття здатна до самоочищення та добре зберігає тепло. Матеріал колорується в масі, володіє хорошою покривною здатністю та легко наноситься на основу. Штукатурка придатна для перефарбування

Склад
Водна дисперсія акрилового сополімеру, комбінація силіконових емульсій, грубозернистий мінеральний наповнювач, армувальні мікроволокна та спеціальні допоміжні речовини. Не містить органічних розчинників. Розчинником є вода

Колорування
Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D. Не використовувати штукатурки з різними номерами партій на одній стіні. База під колорування вказана на кришці упакування

Підготовка поверхні

Основа повинна бути заздалегідь підготовленою, рівною, достатньо міцною, без відшарувань, слідів біологічного обростання та обов’яково проґрунтованою. Відносна вологість основи не повинна перевищувати 10 %. Цементні штукатурки повинні бути витримані впродовж не менше 14 діб, шпакльовані поверхні впродовж не менше 3 діб, поверхні систем утеплення впродовж не менше 7 діб. Обов’язкове ґрунтування проводити адгезійною силіконовую ґрунтовкою «Кварц-ґрунт» з кварцевим наповнювачем «BAYRIS». Тонування проводиться в колір вибраного фінішного покриття. Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS»

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. Перед нанесенням ретельно перемішати, не збиваючи.

При необхідності матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 2 %. Наносити рівномірно, без пропусків і напливів на товщину зерна за допомогою шпателя.

Для цього суміш розтягнути по поверхні як шпаклівку до появи невеликих подряпин і пазів. Витримати до відсутності прилипання розчину до інструменту (момент початкового тужавлення) та сформувати в усьому м’якому мокрому шарі відповідну фактуру.

Структурувати за допомогою пластикової терки вертикально, горизонтально або по колу.

Формувати фактуру можна також будь-яким інструментом, що дряпає, робить відбитки або мастить.

Застереження!

Очищувати робочий інструмент при оштукатуренні тільки ганчірками. Відра з матеріалом тримати закритими. Під час роботи матеріал потрібно періодично перемішувати. Великі стіни краще штукатурити зусиллями двох людей. Один наносить матеріал, а інший, що йде слідом, формує фактуру. Відразу інструмент промити водою. В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру, морозу до повного твердіння матеріалу.

Супутні товари

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ 'ТВК Байріс' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти