Матрац Zephyr Lazy Muss. HIGHFOAM
-9% Матрац Zephyr Lazy Muss
Акція!
Ціна:
3450.00 грн 3132.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 81-81
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 15 см
Жорсткість 3-середня
Навантаження До 120 кг
Чохол з блискавкою Так
Система вентиляції Так
Транспортування Скрутка
Термін експлуатації До 10 років
Гарантія 36 місяців
Опис та властивості

Матрац Zephyr Lazy Muss TM «Highfoam» (Зефір Лейзі Мусс TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац з середнім ступенем жорсткості, з обох сторін. Дана модель, має високі показники ортопедичності та стійкості.

Зефір Лейзі Мусс TM «Хайфом», виготовлено з інноваційного матеріалу Highfoam™, у вигляді моноблоку. Завдяки особливому контурному обрізуванню, матрац має 5 зон жорсткості для оптимального розподілу тиску.

Одним з вагомих аргументів, щодо вибору моделі Lazy Muss є те, що матрац доставляється з заводу виробника у вакуумній скрутці, без втрати характеристик. Такий вид пакування, дозволяє самостійно забрати матрац з складу перевізника, помістити навіть у невелике авто, та донести його у квартиру або будинок без сторонньої допомоги.

Матрац входить до серії "Зефір" добре відомого на теренах України бренду «Highfoam». Продукція серії "Zephyr" орієнтована на впевнених у собі людей, сповнених сил та амбіцій, які потребують специфічного відпочинку. Матраци лінійки оптимально розподіляють вагу, забезпечують повітропроникність та оптимальну підтримку активних людей, будь-якої статури.

Основа матрацу блок із інноваційного пінополіуретану HIGHFOAM™ (Хайфом™), з спеціальними повітряними каналами. Така технологія та властивості матеріалу забезпечують ефект мікро масажу, який розслаблює ваші м'язи, гарантуючи комфортний і приємний відпочинок, після робочого дня. Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 120 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стрейчевим чохлом з тканини Gift. Це тканина нового покоління, яка є неймовірно м'якою та приємною на дотик.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 120 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та 2 - середня (3 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: моноблок - пінополіуретан Highfoam™, який за структурою нагадує бджолині соти, бо складається з безлічі мікро комірок заповнених повітрям, забезпечуючи відмінний мікроклімат.

Чохол: Gift - стрейчева тканина, що створює здорову атмосферу для тіла. Це надважливо, для споживачів з чутливою шкірою, завдяки тому, що волога поглинається в залежності від температури тіла людини, забезпечуючи комфортний сон.

В конструкції матрацу використовується один шар пінополіуретану. Система повітрообміну створена за допомогою спеціальних Y - подібних повітряних каналів, що забезпечують додаткову вентиляцію всередині матрацу.

Zephyr Lazy Muss TM «Highfoam» - анатомічний гіпоалергенний матрац з зонуванням, наповнювачем Highfoam™ - напевно чи не найкраще рішення для покупців з активною життєвою позицією, з середньою вагою, та вагою вище середньої.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ЗЕФІР ЛЕЙЗІ МУСС
Супутні товари