Матрац Faino Zory. HIGHFOAM
-9% Матрац Faino Zory
Акція!
Ціна:
1854.00 грн 1686.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 206-206
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 16 см
Жорсткість 4-вище середньої
Навантаження До 140 кг
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Матрац Faino Zory TM «Highfoam» (Файно Зорі TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац із підвищеним ступенем жорсткості (4 ступінь).

Файно Зорі TM «Хайфом», виготовлено на основі пінополіуретану Highfoam™ Rebound, у вигляді моноблоку висотою 16 см.

ППУ Хайфом™Ребаунд, довговічний і надійний матеріал, що гарантовано забезпечує гарний ортопедичний ефект, для відчуття комфорту підчас вашого відпочинку.

Серед покупців, що шукають доступні матраци, важливими параметрами, які впливають на вибір саме моделі Faino Zory TM «Highfoam» є те, що модель підходить для широкого кола споживачів і має вражаючі показники міцності.

Матрац входить до серії "Faino" відомого бренду «Highfoam». Продукція серії "Файно" – це матраци з використанням інноваційних матеріалів Highfoam™ Rebound та Ortofoam™. Highfoam™ Rebound пінополіуретановий продукт нового покоління з підвищеними показниками зносостійкості. Ortofoam™ - екологічно чистий матеріал який забезпечує комфортне та максимально природне положення тіла людини підчас лежання. Матеріали, що використовуються у даній серії забезпечують кращу підтримку і експлуатаційну стійкість матраців і водночас чудово реагують на зміну ваги та передачу руху.

Основа матрацу, дійсно вражає показниками зносостійкості, не викликає алергій і має різні ступені щільності. Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 140 кг на одне спальне місце. Матрац укомплектовано чохлом з стьобаного жакарду. Це якісна тканина, що забезпечує додатковий шар комфорту.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 140 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Жорсткість: Сторона 1 та Сторона 2 - жорсткість вище середньої (4 ступінь).

Регулювання ступеню жорсткості: ні.

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Замовлення нестандартних розмірів: виробництво нестандартних матраців можливо тільки при умові, що розміри мають кратність 5 чи 0 см. Ціни на нестандартні розміри меншої площі ніж 1,5m² розраховуються індивідуально.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - інноваційний пінополіуретан Highfoam™ Rebound.

Чохол: з тканини з жакарду (стьобаний). Чохол з такої тканини, забезпечуює додатковий комфорт для вашого відпочинку.

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується один шар пінополіуретану Хайфом™ Ребаунд, який має дуже хороші ортопедичні властивості, добре провітрюється та служить природним захистом від пилових кліщів. Незважаючи на конструкцію матраца у вигляді моноблоку, матрац має дуже хорошу міцність та підвищену жорсткість.

Faino Zory TM «Highfoam» - недорогий гіпоалергенний жорсткий матрац без пружинного блоку, з офіційною гарантією виробника та усіма необхідними сертифікатами - оптимальне рішення для покупців, з середньою вагою, та вагою вище середньої.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити матрац, який ідеально пасуватиме саме для вас. Також, наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам у підборі ортопедичних подушокнаматрацників та підматрацниківковдр і інших товарів для сну.

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ФАЙНО ЗОРІ
Супутні товари