Royal Silk Silver Base. Декоративна фарба. Primacol Decorative
Royal Silk Silver Base. Декоративна фарба
Безкоштовна доставка
Ціна:
1116.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Код товару: 50124719
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 1кг
Витрата до 9 м²/кг (1 шар)
Кількість нанесень 1-2 шари
Спосіб нанесення шпатель
Тонування 54 варіанти
Час висихання 24 год. (повне)
Опис та властивості

Royal Silk Silver Base TM «Primacol Decorative» (Роял Сілк Сілвер Бейс, ТМ "Прімакол Декорейтів") – це високоякісна декоративна фарба для внутрішніх робіт. Створює ефект поверхні вкритої шовком. Завдяки вмісту спеціального наповнювача, поверхня отримує перламутровий відблиск. Вигляд поверхні змінюється, від блискучого до матового при зміні кута освітлення.

Декоративна фарба Royal Silk (Королівський Шовк, Срібна База) доступна у вигляді срібної бази для тонування барвниками системи Primacol Decorative.

Після повного висихання, матеріал створює міцне, стійке до миття покриття.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Royal Silk Silver Base призначена для використання на мінеральних поверхнях, вапняно-цементній штукатурці, гіпсокартонних плитах, попередньо ґрунтованих, або попередньо пофарбованих, наприклад фарбою Primacol Decobase. Основа повинна бути міцною, рівною, сухою, очищеною від не стабільних залишків попереднього покриття, та знежиреною. Залишки фарби, шпалер, штукатурки та інших покриттів слід видалити, порожнини зашпаклювати. Свіжі цементні, вапняно-цементні штукатурки слід витримати протягом 4 тижнів, перед нанесенням Royal Silk.

Підготовка продукту

Відкрийте упакування Royal Silk Silver Base та ретельно перемішайте.

Увага! Продукт вимагає специфічних навичок нанесення. Виконавцю робіт слід ознайомитись з властивостями продукту та технікою нанесення на невеликій площі поверхні. Кінцевий декоративний ефект залежить від техніки нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту. Для оздоблення поверхні великої площі, рекомендовано використовувати продукт з однієї партії виробництва. В іншому випадку слід змішати між собою продукти різних партій в одній ємності.

Колорування

Колорується спеціальними колорантами TM «Primacol Decorative» ручним способом, згідно дозувань, що наведено у таблиці Варіанти Тонування (розміщена нижче). 

Зверніть увагу! Наявна кольорова гама дозволяє отримати ще більше відтінків, змішуючи готові пігменти один з одним. Кольори представлені на взірцях можуть дещо відрізнятись від кінцевого відтінку на поверхні, і дана можлива різниця не є підставою для рекламації.

Нанесення

Рекомендація. Щоб отримати найкращий декоративний ефект і зменшити витрату Royal Silk, поверхню слід пофарбувати фарбою Decobase, у кольорі близькому до обраного кольору Royal Silk Silver Base. Обрати потрібний колір можна за допомогою каталогу.

1. Нанесіть тонкий шар Royal Silk на суху очищену поверхню, за допомогою шпателю для венеціанської штукатурки. Наносити Royal Silk потрібно на ділянки поверхні невеликої площі (до 1м²), рухами в різних напрямках, до тих пір, поки не буде покрита уся поверхню. Товщина шару не повинна перевищувати 1 мм.

2. Через 20-30 секунд після нанесення Royal Silk на ділянку поверхні, чистим краєм шпателю, з легким натиском розгладьте поверхню фарби в різних напрямках для створення декоративного ефекту.

3. За потреби можна нанести наступний шар покриття після висихання попереднього, через 4 години, в той самий спосіб.

Після закінчення робіт, приміщення слід провітрити до повного зникнення запаху. Кінцевої міцності та стійкості покриття набуває через 28 діб після нанесення.

Технічні характеристики

Роботи проводити при температурі від +5 до +25˚С, уникаючи впливу прямого сонячного випромінювання на пофарбовану поверхню.

Суха на дотик: 1-2 год. Час повного висихання: 24 год.

Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: 7-9 м²/кг (один шар) в залежності від товщини нанесеного шару фарби, від виду поверхні, її підготовки та способу нанесення фарби, а також від очікуваного кінцевого ефекту.

ВАРІАНТИ ТОНУВАННЯ ФАРБИ ROYAL SILK SILVER BASE
ПРИКЛАДИ РОБІТ
Відео інструкція
Супутні товари