Матрац Fresh Rosi Roll. HIGHFOAM
-13% Матрац Fresh Rosi Roll
Акція!
Ціна:
2976.00 грн 2592.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 60-60
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 12 см
Жорсткість 4-вище середньої
Навантаження До 130 кг
Транспортування Скрутка
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Матрац Fresh Rosi Roll TM «Highfoam» (Фреш Росі Ролл TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац із підвищеним ступенем жорсткості (4 ступінь).

Фреш Росі Ролл TM «Хайфом», виготовлено на основі пінополіуретану Highfoam™, у вигляді моноблоку.

Один шар наповнювача матраца виготовлено з перевіреного роками ППУ Хайфом™, що гарантовано забезпечує гарний ортопедичний ефект, для відчуття комфорту підчас вашого відпочинку.

Серед покупців доступних матраців важливим параметром, щодо обрання саме моделі Fresh Rosi Roll TM «Highfoam» є факт, що модель підходить для широкого кола споживачів незалежно від стану здоров'я. Не менш важливою характеристикою є те, що матрац доставляється з заводу виробника у вакуумній скрутці, без втрати характеристик. Такий вид пакування, дозволяє самостійно забрати матрац з складу перевізника, помістити навіть у невеликий автомобіль, та донести його без сторонньої допомоги у квартиру або будинок.

Матрац входить до серії "Fresh" популярного бренду «Highfoam». Продукція серії "Фреш" – це влучне поєднання екологічних компонентів з сучасним наповнювачем - еластичним пінополіуретаном. Матраци цієї серії сприятливо впливають на здоров'я, стимулюють відновлення сил, а найголовніше чудово виконують свою основну функцію, забезпечуючи правильне положення хребта.

Основа матрацу, має високі показники зносостійкості, та чудово розподіляє вагу людини, а також забезпечує комфортне та природне положення тіла підчас вашого відпочинку.

Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 130 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стрейчевим чохлом з тканини PETEK (Петек). Це вишукана тканина із стрейчу, з особливим м'яким люрексом і є приємною на дотик, яка додає та посилює комфортні відчуття.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 130 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та Сторона 2 - жорсткість вище середньої (4 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - інноваційний пінополіуретан Highfoam™.

Чохол: з тканини з стрейчу Petek, що стьобаний додатковим шаром пінополіуретану. Чохол з такої тканини, забезпечуює комфортний сон.

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується один шар пінополіуретану Хайфом™, з комірчастою структурою. Матеріал відмінно відновлює первинну форму (після сну), та пропускає повітря. Незважаючи на конструкцію матраца у вигляді моноблоку, матрац має хорошу міцність та підвищену жорсткість.

Fresh Rosi Roll TM «Highfoam» - анатомічний жорсткий безпружинний матрац, з офіційною гарантією виробника та усіма необхідними сертифікатами - оптимальне рішення для покупців, з середньою вагою, та вагою вище середньої, які шукають не дорогий матрац.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити матрац, який ідеально пасуватиме саме для вас. 

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ФРЕШ РОСІ РОЛЛ
Супутні товари