Матрац Fresh Coconut. HIGHFOAM
Матрац Fresh Coconut
Доставка - 50%
Ціна:
3924.00 грн
Бренд: HIGHFOAM
Код товару: 59-59
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 18 см
Регулювання жорсткості Так
Жорсткість 3-середня; 4-вище середньої
Навантаження До 110 кг
Термін експлуатації До 8 років
Гарантія 18 місяців
Опис та властивості

Матрац Fresh Coconut TM «Highfoam» (Фреш Коконат TM «Хайфом») – це двосторонній безпружинний ортопедичний матрац, з можливістю регулювання жорсткості сторін. Модель відноситься до матраців із різними ступенями жорсткості - середнім (3 ступінь), та підвищеним ступенем жорсткості (4 ступінь).

Фреш Коконат TM «Хайфом», виготовлено на основі пінополіуретану Ortofoam™, у вигляді блоку з двох шарів.

Один з шарів це полотно з кокосового волокна, яке підвищує жорсткість однієї з сторін, для забезпечення можливості регулювання відчуття комфорту.

Серед покупців доступних матраців важливим параметром, щодо обрання саме моделі Fresh Coconut TM «Highfoam» є те, що модель дає можливість вибору жорсткості матраца, а зробити це доволі просто - потрібно лише перевернути матрац на сторону, яка вам більше підходить, або ж змінювати сторони з певною періодичністю.

Матрац входить до серії "Fresh" популярного бренду «Highfoam». Продукція серії "Фреш" – це влучне поєднання екологічних компонентів з сучасним наповнювачем - еластичним пінополіуретаном. Матраци цієї серії сприятливо впливають на здоров'я, стимулюють відновлення сил, а найголовніше чудово виконують свою основну функцію, забезпечуючи правильне положення хребта.

Основа матрацу складається з основного блоку із екологічно чистого пінополіуретану ORTOFOAM™ (Ортофом™), який забезпечує комфортне та природне положення тіла підчас вашого відпочинку. Кокосове полотно, яке є другою частиною блоку, робить одну з сторін більш жорсткою, та забезпечує хорошу підтримку хребта, гарантуючи комфортний і приємний відпочинок. Гранично допустиме навантаження без втрати якісних характеристик та функцій - рівне 110 кг на одне спальне місце.

Матрац укомплектовано знімним стрейчевим чохлом з тканини PETEK. Це вишукана тканина із стрейчу, з особливим м'яким люрексом і є приємною на дотик.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній матрац з ортопедичними властивостями з можливістю вибору жорсткості.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 110 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: так. Сторона 1 - середня (3 ступінь); Сторона 2 - вище середньої (4 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: основа блоку - пінополіуретан Ortofoam™, шар з кокосового полотна.

Чохол: з тканини з стрейчу Petek, що стьобаний додатковим шаром пінополіуретану. Чохол з такої тканини, забезпечуює комфортний сон.

Особливістю моделі матрацу є те, що в конструкції використовується шар міцного пінополіуретану Ортофом™, з комірчастою структурою. Матеріал добре відновлює первинну форму (після сну), та пропускає повітря. Конструкцію блоку доповнено шаром з натуральним полотном з спресованих волокон кокосового горіха, просочених латексом (кокосове полотно), яке забезпечує міцність та підвищує жорсткість матрацу.

Fresh Coconut TM «Highfoam» - гіпоалергенний жорсткий безпружинний матрац, з офіційною гарантією виробника - оптимальне рішення для покупців, з середньою вагою, які шукають не дорогий матрац.

Якщо ви сумніваєтесь щодо вибору моделі – телефонуйте, експерти інтернет-крамниці BudBox допоможуть вам підібрати і купити матрац, який ідеально пасуватиме саме для вас. 

ІНФОРГАФІКА: ХАЙФОМ ФРЕШ КОКОНАТ
Супутні товари