Матрац Argentum Amaltea. NOBLE
-20% Матрац Argentum Amaltea
Акція!
Ціна:
5610.00 грн 4488.00 грн
Бренд: NOBLE
Код товару: 66-66
Розміри (см): ШхД:
Кількість
Тип блоку Безпружинний
Вид матрацу Двосторонній матрац
Висота матрацу 22 см
Жорсткість 4-вище середньої
Навантаження До 130 кг
Чохол з блискавкою Так
Термін експлуатації До 12 років
Гарантія 60 місяців
Опис та властивості

Матрац Argentum Amaltea TM «Noble» (Аргентум Алматея TM «Нобл») – це ортопедичний двосторонній високий матрац з підвищеним ступенем жорсткості, з масажним ефектом з обох боків. Матрац входить до серії "Аргентум" від преміум бренду «Noble», яка пропонує продукцію для сну, з надзвичайно вдалим поєднанням простих та перевірених матеріалів, що забезпечує оптимальний рівень комфорту для вашого якісного відпочинку.

Основа матрацу складається з одного шару жорсткого пінополіуретану HIGHFOAM BIO™ (Хайфом Біо™), який гарантує ортопедичну підтримку та створює комфортний рівень жорсткості матрацу.

HIGHFOAM SILVER™ (Хайфом Сільвер™) – це перфорований еластичний пінополіуретан (щільність - 32), з іонами срібла, які надають матрацу надзвичайних антибактеріальних властивостей і забезпечують підвищений рівень електропровідності.

Знімний стьобаний чохол з тканини Silvero (Сільверо), це спеціальна тканина прошита срібними нитками м'якої обробки, що надає матрацу антибактеріальних властивостей без втрати параметрів щодо оптимального комфорту для вашого здорового сну.

Технічні характеристики
Технічні параметри матрацу

Тип та вид: безпружинний двосторонній ортопедичний матрац.

Варіанти виготовлення: односпальний або двоспальний.

Максимальне навантаження на одне спальне місце: до 130 кг.

Ефект Зима/Літо: ні.

Регулювання ступеню жорсткості: ні. Сторона 1 та 2 - вище середньої (4 ступінь).

Терміни виготовлення матраців: матраци нестандарнтих розмірів, а також ті, яких немає в наявності на складі, виготовляються від 10 до 28 робочих днів.

Увага! Кольорова гама тканин матрацу може бути змінена виробником, без попередження, та не відповідати кольоровій гамі відображеній на сайті БудБокс.

Особливості та технології

Наповнювачі: Highfoam Bio - жорсткий пінополіуретан (щільність - 30); Highfoam Silver -  еластичний пінополіуретан (перфорований) (щільність - 32).

Чохол: Silvero - стрейчева тканина з срібними нитками. Чохол на блискавці (знімний).

В конструкції наповнювача матрацу використовуються іони срібла, які розподілені рівномірно у пінополіуретані. Завдяки цьому, матрац має відмінний антибактеріальний ефект, для забезпечення чудового мікроклімату спального місця.

У матраці Argentum Amaltea TM «Noble» використовуються гіпоалергенні матеріали, та інноваційні наповнювачі з масажним ефектом (з обох сторін).

Матрац підходить для людей з великою вагою.

ІНФОРГАФІКА: НОБЛ АРГЕНТУМ АМАЛТЕЯ
Супутні товари