Ґрунтовка “БІО ЗАХИСТ. CONCENTRAT 1:6” (БЕЗБАРВНА). Weco
Ґрунтовка “БІО ЗАХИСТ. CONCENTRAT 1:6” (БЕЗБАРВНА)
Новинка!
Ціна:
126.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Погано' title='ПоганоЗадовільно' title='ЗадовільноДобре' title='ДобреВідмінно' title='ВідмінноЧудово!' title='Чудово! (0)
0 відгуків
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування 1 л, 5 л
Витрата 60 – 80 г/м² (в залежності від умов нанесення)
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Час висихання 24 год. (повне)
Колір безбарвний
Опис та властивості

Ґрунтовка “БІО ЗАХИСТ. CONCENTRAT 1:6” TM «WECO» («Біо Захист. Концентрат 1:6» ТМ «ВЕКО»), це антисептик-коцнентрат (безбарвний) для захисту деревини від паразитів, грибків та плісняви.

Використовується для глибокого та поверхневого просочення різних порід деревини з різними ступенями просочення.

“БІО ЗАХИСТ. CONCENTRAT 1:6” WECO підходить для дерев’яних елементів будівель, які монтуються під накриттям або без нього, контактують з водою та піддаються атмосферним впливам.

«Біо Захист. Концентрат 1:6» ТМ «ВЕКО» використовують для покриття деревини для горищ, каркасів, зрубів, крокв, а також для підлог, парканів, альтанок, терас, дерев’яних фундаментів, стовпів та іншого.

Засіб придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання І-ІV згідно з ДСТУ EN 335-1:2010. Безбарвний біозахисний концентрований засіб, не містить високотоксичних речовин. Захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибів, водоростей, термітів, комах та жуків. Матеріал стійкий до вимивання, зі слабким характерним запахом.

Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Засіб з низькою корозійною активністю до чорних металів.

* Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Деревина повинна бути візуально чистою та сухою, без слідів плісняви, плям, гнилих елементів та придатна до обробки. Вологість основи не повинна перевищувати 28%.

Застереження! Обмерзла основа не підлягає обробці.

Підготовка продукту

Перед використанням збовтати концентрат. Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням у співвідношенні 1:6 (1 частина засобу та 6 частин води).

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +23°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%.

Просочування проводити:
  • для І або ІІ класу: в один-два шари за допомогою пензлика, валика або розпилювача. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 4 год. при температурі 21°С;
  • для ІІІ класу: основу занурюють у розчин на 6-8 годин. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 24 год. під накриттям;
  • для ІV класу в автоклавах. Перед повторним нанесенням дати деревині просохнути не менше 24 год. під накриттям.
Технічні характеристики:

Витрата:

60 г/м2 концентрату для захисту від домових грибів та технічних шкідників для поверхонь деревини, що монтуються під накриттям і не контактують з ґрунтом та не піддаються впливу атмосфери (І клас використання);

80 г/м2 концентрату для захисту від домових грибів та технічних шкідників для дерев’яних поверхонь, що мають прямий контакт з водою, але не контактують з ґрунтом та піддаються впливу атмосфери (ІІІ клас використання);

Витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

Заходи безпеки:

Застереження! Не допускати попадання на шкіру та слизові очей, при попаданні промити водою та звернутись до лікаря. Використовувати гумові рукавиці, фартух, респіратор та захисні окуляри.

Для цього товару немає відгуків

Додати відгук

Ім’я*
E-mail*
Коментар*
Супутні товари