Classic Stucco. Венеціанська штукатурка (Класична). Primacol Decorative
Classic Stucco. Венеціанська штукатурка (Класична)
Безкоштовна доставка
Ціна:
2070.00 грн
Бренд: Primacol Decorative
Об`єм:
Кількість
Призначення для внутрішніх робіт
Фасування 4кг, 12 кг
Витрата до 1,4 м²/кг (три шари)
Кількість нанесень 1-3 шари
Спосіб нанесення тертка, валик, шпатель
Тонування 10+ варіантів
Час висихання 1-12 год. (повне)
Опис та властивості

Classic Stuссo TM «Primacol Decorative» (Класік Стукко, ТМ «Прімакол Декорейтів») – це високоякісний матеріал для декоративного покриття стін та стель. Продукт для внутрішнього використання на: штукатурці, бетоні, гіпсокартоні та інших стійких поверхнях.

Продукт розроблено на оригінальній італійській рецептурі на основі вапна.

Ідеально гладкі поверхні відображають ефект "імітації мармуру", також відомий як антична венеціанська штукатурка з високим блиском і ефектом глибини.

Венеціанську  штукатурку Classic Stucco (Вапняна) ТМ «Прімакол Декорейтів», рекомендовано наносити скориставшись послугами фахівців.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Для бездоганного вигляду штукатурку Classic Stucco слід використовувати на дуже гладких поверхнях. В іншому випадку, може бути видно плями та подряпини. Рекомендується використовувати професійні інструменти, наприклад, "венеціанську терку".

Обов’язково, щоб терка мала ідеальні краї: рівні та гострі. Якщо необхідно, край інструменту слід заточити наждачним папером 2000.

Інструменти під час роботи слід часто очищати водою, щоб залишки засохлого продукту не залишали подряпин.

Засіб не слід змішувати за допомогою механізованих пристроїв.

Підготовка продукту

Відкрийте упакування Classic Stukko та перемішайте.

Увага! Перед виконанням оздоблювальних робіт, слід зробити пробне нанесення продукту на поверхню невеликої площі, з метою ознайомлення з властивостями продукту, кінцевим візуальним ефектом, та технікою нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту. Для оздоблення поверхні великої площі, рекомендовано застосовувати продукт з однієї партії виробництва. Якщо така можливість відсутня, перед застосуванням,  слід змішати в одній ємності продукти з різних партій виробництва.

Колорування

Classic Stuссo (Венеційська Штукатурка, Вапняна) колорується спеціальними колорантами TM «Primacol Decorative» ручним способом, згідно дозувань, що наведено у таблиці Варіанти Тонування (розміщена нижче). 

Зверніть увагу! Наявна кольорова гама дозволяє отримати ще більше відтінків, змішуючи готові пігменти один з одним. Колір зображений на фасуванні, на сайті, у друкованих матеріалах, може відрізнятись від кінцевого кольору продукту на поверхні, через обмеження технології друку та технічних можливостях різних пристроїв, і не може бути підставою для рекламації.

Найбільш точний колір продукту можна обрати по зразку який знаходиться у продавця.

Нанесення

Штукатурку слід наносити тонкими шарами. Відповідними рухами і тиском терки надайте бажаний малюнок і блиск.

Порядок виконання робіт:

Крок 1. Підготуйте поверхню і обробіть ґрунтовкою за допомогою малярного валика. Залиште висохнути (12 год).

Крок 2. Нанесіть тонкий рівний шар матеріалу венеціанською теркою на суху основу. Залиште висохнути (12 год). У разі нерівності під час нанесення наступних шарів матерыалу їх слід акуратно протерти дуже дрібним наждачним папером, щоб отримати ідеально гладку поверхню.

Крок 3. Нанесіть другий шар Classic Stukko, плавно втираючи її по всій поверхні. Залиште сохнути (приблизно на 1 годину).

Крок 4. Потім нанесіть третій, найтонший шар ліпнини. Приблизно через 1 годину всю поверхню слід загладити краєм терки, щоб отримати блиск і додати глибину. Дайте продукту висохнути (24 години).

Крок 5. Нанесіть дуже тонкий шар воску, збираючи зайвий віск. Повторіть операцію три-чотири рази з інтервалом в 1 годину. Після останнього шару воску, щоб отримати ідеально блискучу поверхню, його слід відполірувати електричною полірувальною машинкою з насадкою з войлоку.

Увага! Перед нанесенням даного виду продуктів на основну поверхню завжди слід зробити пробне нанесення на поверхню невеликої площі, з метою ознайомлення з властивостями продукту, кінцевим візуальним ефектом, та технікою нанесення. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту і не гарантує такий самий ефект, як показаний у шаблонах, оскільки отриманий ефект залежить від багатьох факторів, наприклад, підготовки підкладки, використовуваних інструментів, техніки нанесення.

Після завершення оздоблювальних робіт приміщення слід провітрити до повного зникнення запаху.

Технічні характеристики

Роботи повинні виконуватись при температурі навколишнього середовища та поверхні не нижчою, ніж +5˚С. Нанесення наступного шару: через 12 год. Час повного висихання: 1-12 год. (залежно від температури). Миття інструменту: вода з побутовим миючим засобом.

Витрата: до 1,4 м²/кг в залежності від підготовки поверхні та очікуваного ефекту.

ВАРІАНТИ ТОНУВАННЯ ШТУКАТУРКИ CLASSIC STUCCO
ПРИКЛАДИ РОБІТ
Супутні товари