“ВОГНЕБІОЗАХИСТ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ NF-1” (БЕЗБАРВНИЙ). Weco
Ціна:
360.00 грн
Бренд: Weco
Об`єм:
Кількість
Фасування 5 л, 10 л
Витрата 150 – 250 г/м²
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Спосіб нанесення занурення в ванні, пензель, розпилювач
Час висихання 24 год. (повне)
Колір безбарвний
без різкого запаху
Сертифікат Еко сертификат
Опис та властивості

Ґрунтовка “ВОГНЕБІОЗАХИСТ для деревини NF-1” TM «WECO» («Вогнебіозахист НФ-1» ТМ «ВЕКО»), засіб з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини. Застосовується для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків).

Просочувальна вогне-біо-захисна речовина придатна для промислового та професійного використання. Вогне Біо Захист NF-1 ТМ «ВЕКО», використовується для усіх порід деревини, що не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним впливам в умовах класів використання 1, 2, 3.1 згідно ДСТУ EN 335-1.

Просочення має високу проникаючу здатність. Захищає деревину від появи синявих, цвілевих та грибів гниття.

Насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню під відкритим полум'ям.

Засіб без запаху, помірно стійкий до змивання, прозорий. При тривалому контакті з металом може викликати його корозію.

Спосіб застосування
Підготовка поверхні

Основа повинна бути чистою, сухою, без пилу, плям, слідів біокорозії, лакофарбових покриттів та цементних забруднень, придатною до обробки. Вологість поверхні не повинна перевищувати 35%. Не застосовувати миючі засоби для очистки поверхні перед нанесенням просочення. Не застосовувати на замерзлій деревині.

Підготовка продукту

Перед використанням збовтати. В разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С, та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. У разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати. Обробка деревини проводиться методом занурення у робочий розчин, за допомогою автоклавного нанесення, розпилення або нанесення пензлем чи щіткою, послідовно в два-три шари в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесенням 6 годин.

Технічні характеристики

Витрата: 150-250 г/м2. Фактичні витрати можуть збільшуватись до 500 мл/м2 в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини.

І група вогнезахисної ефективності досягається методом занурення в робочий розчин або автоклавного просочення, витрати препарату можуть становити 300 кг/м3.

Заходи безпеки

Застереження! При застосуванні дотримуватись загальних правил безпеки та гігієни, використовувати індивідуальні засоби захисту, гумові рукавиці та окуляри.

У випадку попадання матеріалу на шкіру або очі - негайно промити великою кількістю води та звернутись до лікаря при потребі. Матеріал не токсичний.

Супутні товари