Каталог товарів
Супер пропозиції

Гідроізоляційна суміш - особливості вибору

20.03.2020

Гідроізоляційні роботи — це один з найскладніших етапів, який необхідно пройти при проведенні ремонтних і будівельних робіт, і, одночасно, один з найважливіших. Неякісна гідроізоляція - це причина передчасного руйнування стін будівель, підстави і стелі, виникнення на поверхні плісняви, всіляких грибків, безконтрольного розмноження хвороботворних бактерій. А якщо ми говоримо про гідроізоляцію підвалу, ванної кімнати, кухні в квартирі багатоповерхівки, - це і зовсім вважається найголовнішою умовою екологічної безпеки і вас, і ваших сусідів.

Отже, як вибрати добротну суміш для гідроізоляції? Ціна питання? Гідроізоляція для зовнішніх робіт, бетонних поверхонь, суха гідроізоляційна суміш і багато іншого. Прямо зараз ми починаємо говорити про те, що дійсно важливо.

Гідроізоляція. Суха суміш - ціна питання

У порівнянні з іншими розхідниками, як правило, ціна навіть якісної гідрофобної суміші занадто коштовною буває рідко. Доступність препарату обумовлена ​​відносно малою витратою. Як правило, щоб вибрати якісну суміш для гідроізоляції, потрібно подивитися список завдань, озвучений виробником, які "по зубах" даному складу. А при нанесенні важливо просто слідувати інструкції. Як правило, для якісної гідроізоляції суміш слід наносити від 1 до 3 разів.

Якщо ви хочете вибрати саме суміш для гідроізоляції, звертайте увагу на склад:

  • капілярні суміші, тобто суспензії, які після засихання забезпечують практично стовідсоткову герметизацію будь-яких пористих поверхонь;
  • складніші ін'єкційні суміші варто вибрати при виконанні завдань відновлення або герметизації складових частин тієї чи іншої конструкції.

Увага! Для бетонів використовуються частки від 5 мм, дисперсна гідроізоляція — максимум 0,63 мм (розмір часток).

Основна проблема сухих гідроізоляційних сумішей — приготування. Навіть при найменшому порушенні інструкції і при відсутності видимих ​​візуальних проблем, підсумкові властивості суспензії можуть ґрунтовно відрізнятися від заявлених виробником. Саме з цієї причини можна вибрати так звані обмазувальні або рідкі суміші для гідроізоляції.

Акрилові гідроізоляційні суспензії

Ми вирішили не зупинятися докладно на всій розмаїтості, а відразу вибрати найякісніші та надійні суміші — склади на основі акрилу.

  • Акрил — універсальний полімер, який використовується практично у всіх галузях. Починаючи від виготовлення тканин, закінчуючи стоматологією, косметологією, а також будівельними та, звичайно, гідроізоляційними роботами. Вибрати акрилову суміш — значить забезпечити стовідсоткову гідроізоляцію. Усередині щілин і пор він перетворюється в хімічно нерозчинне з'єднання, що запобігає потраплянню вологи, відповідно, розвиток грибків, мохів, бактерій, цвілі.

Якщо ви проводите ремонт самостійно або просто не хочете витрачати багато часу, вибрати акрилову суміш для гідроізоляції — ідеальне рішення. Вона не вимагає часу на приготування, легко наноситься, забезпечує гарний захист.

Як вибрати гідроізоляцію для внутрішніх робіт

Правильно вибрати суміш для гідроізоляції при проведенні внутрішніх робіт — часто завдання більш складне, ніж для зовнішніх робіт. Особливо якщо йдеться про підвальні приміщення. Як правило, для таких кімнат вибирають кілька варіантів. Ту ж акрилову гідроізоляцію застосовують в якості проміжного шару.

Якщо ви вирішили вибрати акрилову суміш, наприклад, склад "DELFIN" від BAYRIS читайте застереження:

  • не застосовувати на горизонталь;
  • виключити занадто екстремальні умови, наприклад, прямий тиск води;
  • не використовувати на основи з гіпсу або синтетики (склад може пошкодити верхній шар).

Важливо!

При внутрішній гідроізоляції один з головних пріоритетів — естетична привабливість. Саме тому варто вибрати склад, який після висихання стає абсолютно прозорим.

Гідроізоляція зовнішніх поверхонь

Для зовнішніх вертикальних поверхонь вибрати гідрофобну суміш набагато простіше. Адже, як правило, ми маємо справу або з бетоном, або з цеглою. З такими матеріалами, як правило, вдало контактує будь-яка гідроізоляція.

Але знову ж таки, дивимося на рекомендації виробника. Якщо ви хочете вибрати гідроізоляцію для естетичної кладки на терасі, то підійде акрилова гідроізоляція, про яку ми з вами вже говорили. Але якщо потрібно обробити фундамент або, наприклад, дощату підлогу на цій же терасі, варто вибрати інші суміші. На щастя, на сучасному ринку гідроізоляції сумішей дуже багато, а їх цінова доступність стає все приємнішою. Саме тому - вибирайте!

Так, і не варто нехтувати даним етапом робіт, адже з їх допомогою ви зможете ґрунтовно продовжити термін корисної експлуатації будь-яких споруд.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО ЗАМОВЛЕННЯ