Нйорд імпрегнат для дерев'яних фасадів - 2,5 л - Безхмарне небо. LuxDecor
-50% Нйорд імпрегнат для деревяних фасадів - 2,5 л - Безхмарне небо
Розпродаж
Ціна:
Немає в продажу
Причина уцінки: Упаковка залита фарбою, вм'ятини.
Бренд: LuxDecor
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Фасування 0,75л, 2,5л, 5л
Розхід 1 л/до 16 м² (1 шар)
Спосіб нанесення пензель
Кількість нанесень 2 шари - рекомендовано; 3 - для світлих кольорів
Ступінь блиску сатиновий
без подразливого запаху
Час висихання Суха на дотик: через 2 год;
Наступний шар: через 4 год.;
Повне висихання: 24 год
Опис та властивості
Призначення

«NJORD – імпрегнат для дерев’яних фасадів» TM LuxDecor (Ньорд, Люкс Декор) – максимально ефективно захищає деревину навіть у екстремальних умовах експлуатації (тестовано у Скандинавії). Призначений для захисту та оздоблення дерев’яних поверхонь назовні приміщень, наприклад фасадів дерев’яних будинків, альтанок, веранд, парканів, елементів садової архітектури. Не призначений для застосування на горизонтальних поверхнях, таких, як підлоги, тераси, дахи. Lux Decor Njord (Нйорд) створює міцне еластичне покриття, що відрізняється підвищеною стійкістю до впливу атмосферних чинників, вологи та плісняви. Покриття володіє високими гідрофобними властивостями. Продукт підкреслює малюнок деревини, надає благородного сатинового блиску.

Технічні характеристики

Сухий на дотик: приблизно через 2 години
Кількість шарів: 2 (3 для світлих кольорів)
Нанесення другого шару: приблизно через 4 години

Розчинник: вода
Миття інструменту: гаряча вода з побутовим миючим засобом.
Ліміт вмісту ЛОС: 130 г / л (кат. A / e / FW). Продукт містить макс. 130г / л.

* до 9 років захисту в залежності від умов експлуатації та дотримання інструкцій з застосування.

Спосіб застосування
Підготовка продукту

Деревина повинна бути здорова, суха, не уражена біокорозією (вологість деревини в межах 15%). Поверхня повинна бути чиста, відшліфована та знежирена.

Пошкодження на поверхні деревини слід зашпаклювати. Якщо деревина не була попередньо оброблена захисними засобами, її слід обробити ґрунтовкою для деревини.

Ґрунтовку Njord також слід застосовувати у випадку:

  • якщо використовується деревина м’яких порід із великим вмістом дерев’яної смоли, після усунення її з поверхні, та знежирення поверхні розчинником.
  • якщо використовуються світлі відтінки Ньйорду для фарбування твердих порід деревини, наприклад дуб чи ясень, ґрунтування дозволить отримати рівномірне забарвлення покриття.
Використання

Фарбування проводити при температурі навколишнього середовища та основи в межах від +10oC до +30oC. Перед нанесенням продукт потрібно ретельно перемішати. Наносити тонким шаром вздовж волокон деревини. Через 10 – 15 хвилин після нанесення можна делікатно протерти поверхню сухим пензлем, щоб рівномірно розподілити пігменти по поверхні деревини.

Уникайте утворення розводів і «потьоків». Рекомендуємо нанести покриття у 2 шари для досягнення максимального захисного ефекту. У випадку використання світлих кольорів рекомендуємо нанести третій шар покриття. Нанесення більшої кількості шарів підвищує захисні властивості та збільшує блиск, але приховує малюнок деревини. Кінцевий колір поверхні залежить від сорту та якості деревини, поглинаючої здатності, кількості та товщини нанесених шарів.

Супутні товари