Торгова марка «PRIMACOL PROFFESSIONAL»

Primacol Professional
Primacol Professional

Бренд «PRIMACOLPROFESSIONAL» («ПРІМАКОЛ ПРОФЕШНЛ») належить компанії «UnicellPolandsp. zo.o.» («Юніцелл Поланд»). Компанія виробляє декоративні фарби та штукатурки, просочувальні матеріали для деревини, а також інші засоби, необхідні під час будівництва або реконструкції житлових будинків та комерційних об'єктів.

Портфель бренду «PRIMACOL PROFESSIONAL» вражає різноманіттям та спектром продуктів і рішень. В асортименті бренду різноманітні продукти для вирішення різного роду завдань: дезінфекційні матеріали, добавки до бетонів, інтер’єрні та фасадні фарби, фарби спеціального призначення, засоби для чищення, побутова хімія та багато інших продуктів, що необхідні і у повсякденному використанні та при виконанні ремонтних, будівельних і господарських робіт.

Завод, разом з відділом R&D та торговим офісом, розташований у місті Васильків на Підляшші, у північно-східній частині Польщі.

Всі бренди

Продукція ТМ «PRIMACOL PROFESSIONAL»

Шпалерний клей “Euroline”
Шпалерний клей “Euroline”
24.24 грн
Шпалерний клей “Premium Vinyl”
Шпалерний клей “Premium Vinyl”
66.18 грн
Шпалерний клей “Premium Special”
Шпалерний клей “Premium Special”
66.18 грн

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ \"ТВК Байріс\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти