"Base-Grunt" глибококонсервуючий. Altax

Ціна:
226.08 грн
Бренд: Altax
Об`єм:
Кількість
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Тип деревини будь-який
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Витрата з 1л 8 м2 (один шар)
Миття інструменту мильний розчин
Кількість нанесень 1
Основа гібридна
Час висихання сухий на дотик: 1 год
повне висихання: 3 год
Вигляд безбарвний
Фасування/витрати 750 мл - 6 м2; 5 л - 40 м2
Опис та властивості

Ефективний захист. Новітня формула суміші високоякісних алкідних смол та спеціальних добавок на водній основі створюють ефективний та довговічний захист обробленої поверхні.

Безбарвний. Не змінює колір поверхні та не змінює відтінок декоративно-захисних засобів, зменшуючи їх витрату.

Швидковисихаючий. Формула швидкого висихання дозволяє наносити декоративно-захисні засоби через 3 год. Щоб ефективно захистити деревину достатньо нанести лише 1 шар засобу BASE-GRUNT.

Спосіб застосування

Крок 1. Поверхня повинна бути суха і чиста, засіб найкраще наносити при температурі навколишнього середовища від +10°С до +25°С.

Крок 2. Перед нанесенням продукт ретельно перемішати.

Крок 3. Наносити пензлем, валиком або розпилювачем у кількості 125 мл/м2.

Крок 4. Залишити для висихання на 3 год, після чого деревину можна обробляти іншими декораційно-захисними засобами: лаками, фарбами, імпрегнатами.


Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ \"ТВК Байріс\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти